Zararına Satılık İşlemci ve Ram (AssasinS)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar yeni işlemci aldığım için işlemcimi satıyorum ,ayrıca hepsiburada'dan yeni aldığım 2gb everest ddr3 1333 mhz (1 haftalık) RAM satıyorum.

Ram satma sebebim ise anakartımın 2.ram slotu bozuk olmasıdır.

RAM garantisi durmakta ve sapa sağlam çalışmaktadır.

İşlemcinin yanında TERMAL MACUN hediye edilip , işlemcide sapasağlam çalışmaktadır, işlemciyi zamanında 450₺ almıştım i3 ayarındadır neredeyse,beni yarı yolda hiç bırakmadı iyi bir işlemcidir , bilenler bilir.

İşlemci :
Intel Pentium G2020 2.9GHz 3MB Cache LGA 1155 İşlemci

Şuan hepsiburada'da 495 ₺ bir fiyatı mevcut.

Ram : 2 GB EVEREST DDR3 - 1333 MHZ

2 si için toplam fiyat : 150 ₺

Arkadaşlar gerçekten iyi bir fiyata verdiğimi düşünüyorum alacaklara şimdiden hayırlısı olsun , daha detaylı için WP'dende konuşabiliriz.

Son düzenleme:
İşlemci ve rami kaç paraya vermemi bekliyorsunuz beyler daha :) Ram'i zaten 90 ₺ ye almıştım 1 hafta önce (:) Burada ana satış işlemci ve ram'dir , güç kaynağını sonradan ekledim .

Lúthien

Gazi Üni - BM
Sahibindene yaz bakalim normalde o islemci ne kadar ediyor :D

2gb 1600mhz hyperx modelini 35tl ye aldım baya zararına satıyorsun haklısın :D işlemci de fifa 15 bile darboğaz yapıyor artık çift çekirdek işlemci yalan oldu kısaca onun fiyatı da get ile bile alsan 40tl eder psu yu saymıyorum bile kendim 460w cooler master aldım 70tl ye. Bence bu tersine zararına satış alıcı tarafından zarar.

2gb 1600mhz hyperx modelini 35tl ye aldım baya zararına satıyorsun haklısın :D işlemci de fifa 15 bile darboğaz yapıyor artık çift çekirdek işlemci yalan oldu kısaca onun fiyatı da get ile bile alsan 40tl eder psu yu saymıyorum bile kendim 460w cooler master aldım 70tl ye. Bence bu tersine zararına satış alıcı tarafından zarar.
Aynen karşı tarafı zarara sokuyor :D Başlık düzeltilmeli :)

DowJones

!
Moderatör
Frisby,Everest PSU alınmaz,Başlığı düzeltip ;
"içinde bomba olan sistemimi zararınıza satıyorum" yapılmalı :)

İşlemci fifa 15'de darboğaz mı yapıyor ? Youtube'de testlerini izlemeni öneririm , gta 5'i gt 430 ile güzelce oynatıyor , gaming olan biri zaten bu işlemciyi almaz.

Ayrıca burası 2.el bölümüdür , kurallarda bu işlemciyi bu fiyata 'SATAMAZSINIZ'' diye bir kural görmüyorum ki ve ayrıca şu fiyatta gördüğünüz birisinin konusunu 'BALTALAYIN' diye bir kuralda görmüyorum , onun için güzel beyinlerinizi zorlamayın,alan alır almayan alır , güneşli günler görmeniz dileği ile :)

İşlemci fifa 15'de darboğaz mı yapıyor ? Youtube'de testlerini izlemeni öneririm , gta 5'i gt 430 ile güzelce oynatıyor , gaming olan biri zaten bu işlemciyi almaz.

Ayrıca burası 2.el bölümüdür , kurallarda bu işlemciyi bu fiyata 'SATAMAZSINIZ'' diye bir kural görmüyorum ki ve ayrıca şu fiyatta gördüğünüz birisinin konusunu 'BALTALAYIN' diye bir kuralda görmüyorum , onun için güzel beyinlerinizi zorlamayın,alan alır almayan alır , güneşli günler görmeniz dileği ile :)
3 yıl kullandığım işlemciyi benden iyi mi bileceksin? HD 7850, G2020 ve 8GB ram ile oyun öyle bir takılıyordu ki zaten firma kendisi açıkladı çift çekirdekli işlemcilerde sorun oluyor olmuyor diye hadi beni geçtim internetten araştır oyuna girmediğin çok belli.

3 yıl kullandığım işlemciyi benden iyi mi bileceksin? HD 7850, G2020 ve 8GB ram ile oyun öyle bir takılıyordu ki zaten firma kendisi açıkladı çift çekirdekli işlemcilerde sorun oluyor olmuyor diye hadi beni geçtim internetten araştır oyuna girmediğin çok belli.
Haha bak şuan çok güldürdün beni :)
4 GB DDR3 1600 MHZ
GT 430 1 GB DDR3
Pentium G2020

İle gta 5'i 1600 ve 1920 çözünürlükte tüm ayarlar low'da kasmadan akıcı oynuyordum , gta 5 optimizasyonu iyi olan bir oyun , youtubeden testlerine bakabilirsin dediğim işlemci ve ekran kartının.

Profesörmü desem artık sana , bu aralar herkes çok bilmiş olmuş valla, siz nasaya falan girsenize :)

Burada 200 ₺ için adammı kandıracağım , gözlerimle gördüğümü söylüyorum güzel insan.

;

İşlemci fiyatına göre çok iyidir.

Haha bak şuan çok güldürdün beni :)
4 GB DDR3 1600 MHZ
GT 430 1 GB DDR3
Pentium G2020

İle gta 5'i 1600 ve 1920 çözünürlükte tüm ayarlar low'da kasmadan akıcı oynuyordum , gta 5 optimizasyonu iyi olan bir oyun , youtubeden testlerine bakabilirsin dediğim işlemci ve ekran kartının.

Profesörmü desem artık sana , bu aralar herkes çok bilmiş olmuş valla, siz nasaya falan girsenize :)

Burada 200 ₺ için adammı kandıracağım , gözlerimle gördüğümü söylüyorum güzel insan.

;

İşlemci fiyatına göre çok iyidir.
Güzel kardeşim akıllı kardeşim zeki kardeşim anlamıyor musun? e7500 ile de gta 5 oynarsın anlamıyor musun? anlamak mı istemiyorsun? karar ver ben ona göre muhattap olayım seninle. Diyorum ki çoğu oyun artık çift çekirdekli işlemcilerde sıkıntı çıkarıyor GTA 5 2013 yapımı oyun en basitinden Fifa 15 diyorum bak 2 sene sonrası gir fifa 15 e ve bana video çek tamam dicem haklısın dicem ve özür dilicem konu açıcam bir hata ettim özür dilerim diye.

Güzel kardeşim akıllı kardeşim zeki kardeşim anlamıyor musun? e7500 ile de gta 5 oynarsın anlamıyor musun? anlamak mı istemiyorsun? karar ver ben ona göre muhattap olayım seninle. Diyorum ki çoğu oyun artık çift çekirdekli işlemcilerde sıkıntı çıkarıyor GTA 5 2013 yapımı oyun en basitinden Fifa 15 diyorum bak 2 sene sonrası gir fifa 15 e ve bana video çek tamam dicem haklısın dicem ve özür dilicem konu açıcam bir hata ettim özür dilerim diye.
Kardeşim benim ben konu içeriğinde işlemcide sadece gta 5'ten bahsettim, bu işlemciyi alan adam gaming olmayacak zaten . Gelmişsin bana konumda oyun kıyaslaması yapıyorsun lütfen konuyu sapıtmayın ve sizden rica edeceğim konuma yorum yazmayın , burada satış konusu açıldı oyun konusu değil,şikayet etmek istemiyorum sizi saçma nedenlerden dolayı.

İyi forumlar

Edit :

Güç kaynağı donanımhaberde satılmıştır,ram ve işlemci hala satıştadır.

İşlemci ve ram fiyatını 50 ₺ indirdim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt