Youtube kanalım için öneri

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar nasıl daha fazla abone kazanırım önerilerinizi bekliyorum
LÜTFEN BU SAATEN SONRA OLMAZ BOŞVER YOUTUBEYİ GİBİ YORUMLAR YAPMAYIN.

fikir vermesi acısından örnek videolar(videolarda bitrate düşmesi gibi bi sorun oluşmuş o sorunu çözdüm bundan sonraki videolarda yok)

Son düzenleme:

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın Ferman? Acıkma.
Epic Games sitesinde ücretsiz olan oyunları takip ettin mi?
Orada böyle tadımlık video için küçük oyunlar ücretsiz oluyor ben şu an kütüphaneye ekledim yakın bir zamanda indireceğim bir bak istersen.

Eğer canlı yayın düşünüyorsanız YouTube veya Facebook canlı yayınlarını önerebilirim.

Başka şeylerede ilginiz varsa farklı şeylderde deneyebilirsiniz veya ders niteliğinde videolar yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
bence dlive da işini görür diğer yayın politikalarına göre daha töleranslı ve dikkat çekici resimler ekleyerek videolarına takipçilere ulaşabilirsin. ah bu arada kesinlikle seni görmeleri lazım yoksa mümkün değil :)

bence dlive da işini görür diğer yayın politikalarına göre daha töleranslı ve dikkat çekici resimler ekleyerek videolarına takipçilere ulaşabilirsin. ah bu arada kesinlikle seni görmeleri lazım yoksa mümkün değil :)
Daha bilindik bi platformda denemek daha mantiklingibi geliyor bana ki düzenimi youtubeye göre kurdum beno görme kısımlarına gelirsek en zorlandığım yer orası bu işlerde galiba birinin seni tanıtması şart gibi

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
Daha bilindik bi platformda denemek daha mantiklingibi geliyor bana ki düzenimi youtubeye göre kurdum beno görme kısımlarına gelirsek en zorlandığım yer orası bu işlerde galiba birinin seni tanıtması şart gibi
popüler kanallarda dikkat ettiysen canlı videolar da dikkat çekici başlık kullanırlar ve eger ki video upload yapacaklarsa da dediğim gibi resimleri düzenleyip atıyorlar ki dikkat çeksin tıklasınlar diye. ve son olarak şuan en trend olan kanallar da ya PUBG,CSGO,LOL,ETS 2 videoları çok fazla rağbet görüyor.

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın Ferman? Acıkma.
Üstte ki arkadaşın dediği gibi etiketler ve açıklama bölümünü güzel doldurmalısın birde kanalın görüntüsünü falan değiştirsen kapak fotoğrafıydı falan...

Birde video editleri biraz daha iyi olursa şöyle komik anlar derlemesi gibi...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Dostum seni görmezlerse sıradan bir oynanış videosu gibi meraktan açıp 3-5 dakika izledikten sonra giderler.Konuşmasız veya görüntüsüz olarak tercih eden kullanıcılar da illa ki vardır ama uzun süre takip edenler genelde yayıncıyı tanımak ister.Mesela ünlü olan kanalları gözünün önüne getirdiğinde ne demek istediğimi anlayacaksın.Bu arada dış görünüşünü ve sesini dert etme bence.Bu mecrada Pewdiepie gibi yayıncılar da ünlü olabiliyor, Enes Batur gibileri de.Aradaki farkı anlatmaya gerek yok sanırım.Bu arada son bir örnek daha aklıma geldi.Hatırlarsan Ruhi Çenet ilk videolarını sadece sesiyle yayınlıyordu, daha sonra biraz ünlü olmaya başlayınca kendini de göstermeye başladı.Yani izleyicinin tanıma isteğine bir anlamda cevap vermiş oldu.

Kamera işini düştüm bi kamera ayarladıktan sonra açacağım yaptığım işi kaliteli yapmak istiyorum o yüzden kötü bi kamera ile açmak istemiyorum yorumlarınızı emin olun dikkate alıyorum daha sonrasında pubg videoları falanda atacağım ki kanalda bi kaç video var açıkçası bana his gelen oyunları oynayıp atmayı düşünüyorum.

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Dostum benim tavsiyem youtube kanalının sayfası üzerine olacak

Yüklemelerim işte bir tane ana büyük üsttte olacak vs ilk bakış gibi ayrı ayrı yükleme listesi yapıp oraya güzel bir görsel sunarsan daha hoş olur videondan profiline tıklayanlar için düzenli gözükmesi çok önemli

Dostum benim tavsiyem youtube kanalının sayfası üzerine olacak

Yüklemelerim işte bir tane ana büyük üsttte olacak vs ilk bakış gibi ayrı ayrı yükleme listesi yapıp oraya güzel bir görsel sunarsan daha hoş olur videondan profiline tıklayanlar için düzenli gözükmesi çok önemli
oynatma listesi zaten var yanlış mı anladım ben ?
ve giriş icin birşey yapılabilir teşekkürler bu öneri için

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
oynatma listesi zaten var yanlış mı anladım ben ?
ve giriş icin birşey yapılabilir teşekkürler bu öneri için
Kendi eski kanalımı örnek gössterecektim ama https://www.youtube.com/user/PewDiePie reis varken bize düşmez ki ayn zaten ama girince görürsün o düzen şuan yabancının senin kanalına baktığın gibi gözükmüyor düz gözüküyor boş bir sekmeden girip bakabilirsin düz duruyor videolar onu kastettim.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt