You tube hesabımı unuttum :)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar biliyorsunuz siteye uzun zaman sonra yeniden geldim. You tube kanalım varmış haberim yok :) 2013 teki videolarım vs var 10bine yakın izlenmesi var. Benim daha yeni haberim oluyo. Bu hesabı nasıl geri alırız? Ben hiçbirşekilde hatırlamıyorum bilgileri. Gmailden kurtarır mıyız?

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
Arkadaşlar biliyorsunuz siteye uzun zaman sonra yeniden geldim. You tube kanalım varmış haberim yok :) 2013 teki videolarım vs var 10bine yakın izlenmesi var. Benim daha yeni haberim oluyo. Bu hesabı nasıl geri alırız? Ben hiçbirşekilde hatırlamıyorum bilgileri. Gmailden kurtarır mıyız?

youtube hesabının kayıtlı olduğu mail gmail şifreleri falan hatırlıyorsan her türlü kurtarırsın abi :)
youtubeye mailini yaz şifreni unuttuma tıkla msn ye mail göndermeyi iste msn şifreni hatırlıyorsan her türlü alırsın
yada telefonuna kayıtlı ise telefona da sıfırlama kodu gönderir 6 yada 8 haneli

youtube hesabının kayıtlı olduğu mail gmail şifreleri falan hatırlıyorsan her türlü kurtarırsın abi :)
youtubeye mailini yaz şifreni unuttuma tıkla msn ye mail göndermeyi iste msn şifreni hatırlıyorsan her türlü alırsın
yada telefonuna kayıtlı ise telefona da sıfırlama kodu gönderir 6 yada 8 haneli

Oo uğraştırıcak anlaşıldı.Benim eski tele kayıtlıdır. Tel işi zor ya.Daha kolay bir yolu yok mu?

Onur.G

Bitmeyen Ölümler Yazılır Taş Tabelaya
Süper Moderatör
Oo uğraştırıcak anlaşıldı.Benim eski tele kayıtlıdır. Tel işi zor ya.Daha kolay bir yolu yok mu?
maalesef abi 3 yoluda söyledim sana :)
mail
gmail
yada telefon numaran
çünkü bende youtube hesabımı kaybettim telefon yada maille çözmüştüm
gmaile mail düşüyor mu onu bilmiyorum ama ya maille yada telefon numarası ile çözebilirsin
yada şifremi unuttum de senden mail isteyebilir
sende şifresini bildiğin maili denersin :)

Qirixcv

Saudade
Moderatör
Youtube hesabını geri almanda başarılar dilerim abim. Konuyu kilitliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt