Torrent-Oyun | Yetkili Alımlarımız Başlamıştır! | 04.03.2019

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri

Yetkili Alımlarımız Başlamıştır!

Herkese Merhaba Değerli Torrent-Oyun üyeleri,

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda yetkili alım sistemine yepyeni bir bakış açısı getirdik. Form ile başvurma sistemi yerini forumda konu açmaya bıraktı. Eğer bu konu hakkında bir bilginiz yok ise ilgili duyuru konumuza buradan göz atabilirsiniz.

Şimdi ise bir alım konusu ile karşınızdayız. Editör ve Moderatör alımlarımız başlamıştır. Başvurmak isteyen arkadaşlar için aşağıda tüm başvuru şartları ve nasıl başvurulacağına dair bilgiler bulunmakta. Eğer aşağıdaki şartları sağlıyorsanız, sizleri de aramızda görmek isteriz!

Şartlar
  • Başvuracak kişinin 15 yaşından büyük olması gerekmektedir. Gerekli ve uygun görüldüğü taktirde yönetim ekibi tarafından istisnalar uygulanabilir.
  • Türkçeyi düzgün kullanmanız ve imla kurallarına önem gösteriyor olmanız şarttır.
  • Daha önce uyarı veya başka bir ceza almamış olmanız kabul edilme şansınızı arttıracaktır.
  • 1 aylık süre içerisinde 1'den fazla başvuru konusu açılması durumunda hiçbiri değerlendirilmeyecektir.
  • Foruma kayıt tarihinizin üzerinden en az 5 ay geçmiş olması gerekmektedir!
  • Moderatör rütbesi için en az 300, Editör rütbesi için en az 50 iletiniz olması zorunludur!
  • Uygun görülen kişiler 1 haftalık (bazı durumlarda uzatılabilir) deneme sürecinden geçecektir.
  • Yetkililer arası iletişim için bir Discord hesabınızın olması gerekmektedir.

Nasıl Başvuru Yaparım?

Nasıl başvuru yapılacağına dair tüm bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
Başvuran değerli torrent-oyun üyelerimize şimdiden başarılar diliyorum. Allah yardımcınız olsun.

Onur.G

Özledim Arada Bir Yaz Bana
Süper Moderatör
başvuru yapacak arkadaşlara şimdiden bol şans. ALLAH yardımcınız olsun

BynQuiz

Eventually, everything goes away.
5 ay ve imla kurallarından geçemiyorum :eek::p

Valla bu sitede emek hırsızlığı var eski hesabımdan deneme moderatör oldum herkese elimden geldiğince yardımcı oldum PM'lere bile cevap verdim yardım ettim ama sırf 2 velet çekemediği için şikayet etmiş diye bana haber verilmeden sessiz sedasız deneme moderatörlükten çıkarıldım çıkarın bir şey demiyorum ama insan bir PM atar en azından sebebini falan açıklar oda yok uykusuz kaldığım günler yanıma kar kaldı sadece. Neyse anladım ki bu sitede moderatör olunmaz. 1-2 konu kilitledim diye ( Konu kavgaya dönüşmüştü ) 2 dakika sonra kilitlediğim konuyu geri açmışlardı yine haber vermemişlerdi. Yani millet kafasına göre iş yapıyor kimse seni takmıyor. Yine de katılan katılacak olanlara başarılar..

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri
Valla bu sitede emek hırsızlığı var eski hesabımdan deneme moderatör oldum herkese elimden geldiğince yardımcı oldum PM'lere bile cevap verdim yardım ettim ama sırf 2 velet çekemediği için şikayet etmiş diye bana haber verilmeden sessiz sedasız deneme moderatörlükten çıkarıldım çıkarın bir şey demiyorum ama insan bir PM atar en azından sebebini falan açıklar oda yok uykusuz kaldığım günler yanıma kar kaldı sadece. Neyse anladım ki bu sitede moderatör olunmaz. 1-2 konu kilitledim diye ( Konu kavgaya dönüşmüştü ) 2 dakika sonra kilitlediğim konuyu geri açmışlardı yine haber vermemişlerdi. Yani millet kafasına göre iş yapıyor kimse seni takmıyor. Yine de katılan katılacak olanlara başarılar..
Deneme moderöar olarak görev yaptığın hesabın adı neydi ?

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
Moderatör
Katılacak arkadaşlara şimdiden Başarılar.
Gönülden yapılacak bir iş sevilmeli.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Slider'a almanız iyi oldu sürekli konusunu açmazsınız artık :D

KΛIROS

Mustafa Kemal Atatürk
Uzun zamandır sitede yokum lakin bundan öncesine kadar uzun bir süreçte bu sitede görev alıp Genel Yetkili rütbesine kadar ulaştım. Demem şudur ki kimse haksız yere atılmıyor ya da torpil ile gel sen moderatör ol sen takım lideri ol sen şu ol denmiyor. Şikayet varsa değerlendirilip haksızsan ceza verilir şikayetin ağırlığına göre. Sen moderatörsün şikayet edilemezsin ya da şikayette haksız çıkamazsın gibi kurallar yok ne yazıkki. Ayrıca yetki alım durumlarında özellikle şikayet varsa önceden gruplarda şimdi ise discordda bu konuşuluyor ekip arasında, buraya katılmadıysan bu yine senin sorunun. Kitlediğin konu iki kişinin kavga etmesi içinse gereksiz bir kitleme olmuştur yetkili arkadaşlarda açmıştır. İki kişi için konu sahibi ve konuyu çöpe atmanın mantığı ne? Lakin katılıyorum şu an yetki almanın bir önemi yok gibi.
Üyeler olmadan bu site bir hiç, yöneticiler daha sonra gelir tabii bir dönem için bu böyle geçerliydi.

Cebelu

Torrent-Oyun.com
Beyler sırf meraktan soruyorum başvurmak istediğimden değil :) herhangi bir maddi destek veriliyor mu yoksa sadece gönül işi mi ? Ayrıca katılan herkese başarılar.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt