Torrent-Oyun | Yeni Yetkili Alım - Başvuru Sistemi | Şartlar | Nasıl Başvurulur?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
Başvuru bölümüne açacağım konuya yazmam gereken bilgiler nelerdir ? Önceden hazırlanmış bi form olduğu yazılmış konuda ama formu bulamadım.
Önceden hazırlanmış bir form yok yetkili başvuru bölümüne normal forumda konu açıyor gibi açacaksınız daha sonra konu başlığı konunun az altında ki gibi yapacaksınız içeriği de aynı şekilde. Zaten gerekli bilgiler aşağıda yer alıyor nasıl göremediniz ben ona şaşırdım. Mesaj içeriğinde kendinizi tanıtın diyor hangi bölümde yer almak istiyorsanız yazın diyor. Siz konuyu tam okumamışsınız anlaşılan.

депрессия

Two Men Enter, One Man Leaves
Deneme Editör
Önceden hazırlanmış bir form yok yetkili başvuru bölümüne normal forumda konu açıyor gibi açacaksınız daha sonra konu başlığı konunun az altında ki gibi yapacaksınız içeriği de aynı şekilde. Zaten gerekli bilgiler aşağıda yer alıyor nasıl göremediniz ben ona şaşırdım. Mesaj içeriğinde kendinizi tanıtın diyor hangi bölümde yer almak istiyorsanız yazın diyor. Siz konuyu tam okumamışsınız anlaşılan.
Hayır konuyu tam olarak okudum fakat mahallemde internet altyapı çalışması olduğundan dolayı bağlantım geçici süreliğine kötü, dolayısıyla bu görseldede gözüktüğü gibi konunun alt kısmındaki başvurular hakkında açıklama kısmını göremedim.

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
Hayır konuyu tam olarak okudum fakat mahallemde internet altyapı çalışması olduğundan dolayı bağlantım geçici süreliğine kötü, dolayısıyla bu görseldede gözüktüğü gibi konunun alt kısmındaki başvurular hakkında açıklama kısmını göremedim.
Adımları izleyin :

Forumlar > Genel > Yetkili Kadrosu Başvuru Forumu

+ Yeni Konu Aç butonuna tıklayın

Konu Başlığınız : Kullanıcı Adınız - XX.XX.2019 Tarihli Başvuru Formu

Konu İçeriğiniz : Kendinizi kısaca tanıtın ve görev almak istediğiniz rütbenin sizce görevlerinin ne olduğunu yazın.

+ Alt Kısımda ;
Ad Soyad, Doğum Tarihi, Cinsiyetiniz,Başvuracağınız Rütbeyi Seçtiğiniz kutucuk, Oyun Bilgilerinizi Değerlendirmeniz İçin Yıldızlı 1 Kötü 5 Çok İyi seçeneği var,Başka bir forumda görev yapmışsanız görev yaptığınız forumun linkini yazdığınız bir kutucuk var ve haber-inceleme-grafik çalışma örneği var editör olmak istiyorsanız o kutucuğu da uygun ifadeler ile doldurun.

депрессия

Two Men Enter, One Man Leaves
Deneme Editör
Adımları izleyin :

Forumlar > Genel > Yetkili Kadrosu Başvuru Forumu

+ Yeni Konu Aç butonuna tıklayın

Konu Başlığınız : Kullanıcı Adınız - XX.XX.2019 Tarihli Başvuru Formu

Konu İçeriğiniz : Kendinizi kısaca tanıtın ve görev almak istediğiniz rütbenin sizce görevlerinin ne olduğunu yazın.

+ Alt Kısımda ;
Ad Soyad, Doğum Tarihi, Cinsiyetiniz,Başvuracağınız Rütbeyi Seçtiğiniz kutucuk, Oyun Bilgilerinizi Değerlendirmeniz İçin Yıldızlı 1 Kötü 5 Çok İyi seçeneği var,Başka bir forumda görev yapmışsanız görev yaptığınız forumun linkini yazdığınız bir kutucuk var ve haber-inceleme-grafik çalışma örneği var editör olmak istiyorsanız o kutucuğu da uygun ifadeler ile doldurun.
Çok teşekkür ederim.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Moderatör
Türkiye Cumhuriyetinin en güzel internet sitesi bence ailem gibisiniz teşekkür ederim :) fazla iletilere giremesemde ziyaretlerimde hep siz varsınız

Bizi tercih ettiğiniz ve bu güzel mesajı yazdığınız için kendi adıma asıl ben teşekkür ederim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt