Yeni toplayacağım sistem sizce nasıl

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Gabreth

No one like us.
AMD Ryzen 5 3600 3,6GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci
MSI GeForce RTX 2060 Super Ventus GP OC 8GB 256Bit GDDR6 PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GeForce RTX 2060 SUPER VENTUS GP OC)
Asus Prime B450M-K AMD B450 AM4 DDR4 4400 Mhz mATX Anakart
Sandisk SSD Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SSD (SDSSDA-240G-G26)
Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache Sata 3 Sabit Disk ST1000DM010
Gametech X-Coler ARGB 4 x 120 mm Fan Oyuncu Bilgisayar Kasası
Kingston HyperX 8GB DDR4 3000MHz Ram HX430C15PB3/8

Gabreth

No one like us.
Moderatör tarafında düzenlendi:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Kimseye hava atma derdim yok sadece insanlardan fikir bekliyorum eksikleri gedikleri

İletileriniz birleştirildi (Flood yapmak yasak)

var da sizin beğenmediğiniz kısım nedir tam olarak
Konunun içinde soru da olması gerekiyor ama.Konuya giren ne demek istediğini bu şekilde anlayamaz ki.''Bu sistem yeni oyunları oynatır mı'' gibi bir sonuç da çıkabilir, ''bakın bu benim yeni sistemim'' gibi bir sonuç da çıkabilir.İlk mesajına ''iyi mi?'' ya da ''eksik gedik var mı?'' diye belirtebilirdin mesela.

Hocam tamam iyi güzel konunda forumun da anlaşılır ve düzgün kala bilmesi için gereklilikler var illaha Technopat vs gibi katı kurallar koymak gerekmemeli.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hocam tamam iyi güzel konunda forumun da anlaşılır ve düzgün kala bilmesi için gereklilikler var illaha Technopat vs gibi katı kurallar koymak gerekmemeli.
Dostum sadece konunun bir amacı olması gerekiyor dedim ki bunun da küçük bir soru eklentisiyle olması gerekiyor dedim, bunun katılıkla ne alakası var anlamadım açıkçası.

Dostum sadece konunun bir amacı olması gerekiyor dedim ki bunun da küçük bir soru eklentisiyle olması gerekiyor dedim, bunun katılıkla ne alakası var anlamadım açıkçası.
Dediğinizi desteklemek amacındayım biliyorsunuz yazım hatasından 1 saat ban yiyorsunuz, konunuz önce moderatör onayını beklemek zorunda vs zorunluluklar var ya ona değinmek istedim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Arkadaş konuya dediğim gibi konunun amacına uygun soru eklerse konunun tüm gereksiz yorumlarını silip temiz olmasını sağlayacağım.Yanlış anlaşılduysam affola.İyi forumlar. @skyline006
Bu arada flood yapmamaya dikkat edilirse sevinirim.

O halde daha BİLİNÇLİ olarak konu açılımı yapılmalı değil mi?
Arkadaş burada sizi savunmuş virgül gerçekten çok önemli :D @Transient Ghost

Hocam tamam iyi güzel konunda, forumun da anlaşılır ve düzgün kala bilmesi için gereklilikler var illaha Technopat vs gibi katı kurallar [koymak mı gerekli ?]

Arkadaş burada sizi savunmuş virgül gerçekten çok önemli :D @Transient Ghost

Hocam tamam iyi güzel konunda, forumun da anlaşılır ve düzgün kala bilmesi için gereklilikler var illaha Technopat vs gibi katı kurallar [koymak mı gerekli ?]
İzahına gerek olmamakla beraber “gerekmemeli” kelimesini bilerek yazdım ( buna zorlatmayın gerek yok demek istedim ), uzamamalıydı bence.Sanırım karışık kelimeler kullandığımdan olsa gerek anlaşılamadı pek.

Son düzenleme:

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Bi saattir ne okuyorum ben yau :D

Yazilanlara bakiyorum herkes kendince haklı şeyker yazmış, yorum da yapamiyorum :D

Neyse adamın konusunu kirletmeyeyim. Hayırlı olsun sisteminiz @Gabreth

Sistem güzel hayırlı olsun. Göze çarpan tek olay ram maalesef 8gb ram artık yeterli olmamaya başladı. Bir 8 daha eklerseniz çok iyi olur malum Google Chrome bile ne kadar çok ram yiyor.

Gabreth

No one like us.
Belki SSD'yi kesip veya hard diski mevcut hardiski kullanarak tasarruf yaparak halledebeilirim

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt