Yeni sistem aldığım için uygun fiyatlı parçalar

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

krassov

Torrent-Oyun.com
Yeni sistem aldığımdan dolayı kullanmadığım parçaları satıyorum fiyat tekliflerine açığım.

AMD fx 8320 3.5ghz, hiç O.C yapmadım aktif olarak çalışmakta Fiyat:150Tl

Asus m5a97 Le r2.0 Ekran kartı takılan yerin klit plastiği kırık ancak kilit açma ve kapamada bir problemi yok. Fiyat:100tl İşlemci ile beraber ikisini 200 tl ye veririm.

Msi gt 710 2gb - Ekran kartım olmadığı 2 aylık süreçte kullandım 2.5 sene daha garantisi var. Çok performanslı bir kart değil ancak yinede Lol, Cs:GO gibi Üst düzey grafik istemeyen oyunları açıyor. Fiyat : 200 Tl

Cooler Master hyper 212 x (Am4 soketi ile birlikte) fiyat 150 Tl.

Gskill sniper 1866mhz DDR3 2x4 (8GB) GB RAM: 200Tl

Ürünlerin hepsi problemsiz çalışıyor yeni sistem topladığım için boşa çıktılar bi kasa + güç kaynağı ile yeni bi bilgisayar sağda solda kullanmalık lol oynamalık :) 0 fiyatlarıyla ciddi bi fark oluyor ve dediğim gibi her hangi Oc. Hız aşırtma voltaj aşırtma gibi şeylerle uğraşmadım çok temiz sorunsuz çalışmaktalar. Çok üst düzey parçalar değiller ancak dediğim gibi sorunsuz çalışmaktalar.

Hepsini Almak isteyen arkadaşlar fiyat tekliflerini belirtirseler konuşabiliriz benim fiyatım 500 Tli bu fiyata yanına 100 tl daha masraf ile kasa + psu alarak günümüz online oyunlarını açıcak bi sisteme sahip olucaksınız sıfır fiyatları ile 2000 tl yi bulmakta işlemci soğutucunun fiyatını bilerek yüksek tuttum 0 ile pek bir farkı olmuyor sadece fan biraz daha tozlu :)

Parayı hesabıma aldıktan sonra ürünleri kargolarım izmir içi elden teslim edebilirim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt