Yeni oyuncu bilgisayarı Anlayanlar bakabilirmi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ahmet7748

Torrent-Oyun.com
https://www.itopya.com/tars-g1650s-...n-5-1600-8gb-ddr4-480gb-ssd-geforce-espor-pc/ merhaba arkadaslar ilk önce sorumu sorayım yarın itopya magazısına gidicem açık olurmu telefondan ulaşamadım çünkü nasıl günümüz oyunlarında iş görürmü oynadıgım oyunlar belli Batman arkham knight Gta5 assasin creed sersi cod serisi crysis serisi pes fifa Dyinglight gibi ultrada açacak sistem lazım eger derseniz şunu şunu takın diye sadece iTopya magasında warsa tavsiye edebilirmisiniz çünkü istanbulu bilmiyorum fazla :)))) onuda taksici göturcek :D

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Toplam bütçe nedir, internet üzerinden alman daha iyi olur. Eğer internet üzeri alabilirsen her siteden alabilir misin.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Kardeşim bütçe belirtmen daha mantıklı öneri için. Bu oyunları üst seviyede oynaman için sadece kasaya 4500 5000 gibi ücret vermen gerekebilir. Ayrıca yukarıda denildiği gibi gitmene gerek yok. Güvenilir bir firma. Ordan satın alan arkadaşlarım var sıkıntı yok yani. Ayrıca taksiciye hiç gerek yok metrobüs iett yapabilirsin. Navigasyona yaz yönlendirir bulunduğun yerden seni

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
İtopya mağazası bir ara kapattılar pandemi yüzünden.Şuan açık mı emin değilim.Mağazadan alman daha iyi olur çünkü kargo şirketleri patlamış durumda.Ulaşması baya üzün sürecek ve ürün tedariklerinde sıkıntı var.Genelinde lojistikte sıkıntı yaşanıyor.

ahmet7748

Torrent-Oyun.com
5000 tl bütcem var başka yerdende daha pahalı olacagını dusunuyorum herzaman istanbulla gitmek mümkün olmuyor yasadıgım yer ulasıma baya kötü

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
alacağın sistem bana kalırsa 16gb ram olmalı günümüz oyunları artık 8gb dan fazla kullanmaya başladı işlemcinide ileriye dönük seçersen ekran kartı upgrade ettiğinde sorun yaşamassın

ahmet7748

Torrent-Oyun.com
alacağın sistem bana kalırsa 16gb ram olmalı günümüz oyunları artık 8gb dan fazla kullanmaya başladı işlemcinide ileriye dönük seçersen ekran kartı upgrade ettiğinde sorun yaşamassın
Degerli yorumun için teşşekür ederim 16 gb ram ryden 5 2600 yapsam olurmu;?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt