Yeni nesil masaüstü

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

kazak69

Torrent-Oyun.com
Ps5 le ve ondan sonra çıkıcak yeni nesil oyunlarıda kaldırabilicek minimum bütçeli masaüstü pc önerir misiniz

kanfur

Torrent-Oyun.com
ben 18 bin tl ye rtx 2080 super li iyi bir şey bulamıyorum .ilerisi i.in rtx 2060 en az tavsiye edilmeli bence ki 3.5 olmaz

ben 18 bin tl ye rtx 2080 super li iyi bir şey bulamıyorum .ilerisi i.in rtx 2060 en az tavsiye edilmeli bence ki 3.5 olmaz
Bütçe varsa tabiki 2060 tavsiye edilir ama geleceğe dönük sistem demek geliştirmeye açık sistem demek hocam, arkadaşın bütçesi kapsamında en az 5500 vey 1650 den başlamalı , sonraki aşamada eline para geçtiğinde sadece ekran kartı yükseltmesi yapabilir.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Bütçe varsa tabiki 2060 tavsiye edilir ama geleceğe dönük sistem demek geliştirmeye açık sistem demek hocam, arkadaşın bütçesi kapsamında en az 5500 vey 1650 den başlamalı , sonraki aşamada eline para geçtiğinde sadece ekran kartı yükseltmesi yapabilir.
18 BİN TL bütçeye günümüzde alacağım en iyi sistemi gönderir misin? konu kalabalığı olmasın diye konu açmadım

7000 - 8000 tl bütçedeki bir kasada hadi olsun 10 000 tl her oyunu oynarsın.
neden 18 bin tl lik bir kasada oyun oynamak istiyorsun.? bilmediğim veya senin bilidiğin bir bilgiyi merak etmek için soruyorum..bu kasanın artısı nedir...
senin paranla sana hesap soruyoruz kusura bakma :)

kanfur

Torrent-Oyun.com
7000 - 8000 tl bütçedeki bir kasada hadi olsun 10 000 tl her oyunu oynarsın.
neden 18 bin tl lik bir kasada oyun oynamak istiyorsun.? bilmediğim veya senin bilidiğin bir bilgiyi merak etmek için soruyorum..bu kasanın artısı nedir...
senin paranla sana hesap soruyoruz kusura bakma :)
oyunlar 4 k da veya 2k çöznürülükte en az 60 fps de 144 hz lik bir monitörle.sonuçta oyun oynuyoruz ve görsellik yani grafik oyunu oyun yapan en öenmli özelliktir değil mi? sanırım bilmediğin şeylere rtx 2080 ti nin ne kadar olduğundan başlayabiliriz.

oyunlar 4 k da veya 2k çöznürülükte en az 60 fps de 144 hz lik bir monitörle.sonuçta oyun oynuyoruz ve görsellik yani grafik oyunu oyun yapan en öenmli özelliktir değil mi? sanırım bilmediğin şeylere rtx 2080 ti nin ne kadar olduğundan başlayabiliriz.
rtx 2080 ni incelerim. 18 bin tl lik kasaını alınca paylaşırsan şahsım adına sevinirim.beğenirsem satın alabilirim.

18 bin tl ilk bakışta çoğumuza fazla gözükebilir ama en az ryzen 3700x bir işlemci dahil edip sıvı soğutma vesaire gibi etkenleri içine soktuğunuzda 2080 Ti li sistemi 18 bine toplamak bile hayal malesef günümüzde.

Ekran Alıntısı.PNG

Hızlıdan şöyle bir sistem çıkardım hocam isteğiniz üzerine 16.892 TL tutuyor. Bütçeyi tamamlayacak şekilde ramler 32 gb ye çıkarılabilir , ya da işlemci 3700 tercih edilebilir size kalmış.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Oyunu oyun yapan en iyi şey grafik falan değildir..

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
oyunu oyun yapan etkenlerden biridir grafik.tek başına hiçtir ama örneğin rdr 2 grafiksiz olmaz.yada şöyle diyelim ben grafik gerektiren oyunlarla ilgiliyim
Bence de grafik değildir.Ben şuan deli gibi Forager oynuyorum mesela :D

kanfur

Torrent-Oyun.com
oyunu benim için oyun yapan fizik,grafik,atmosfer diye gider.tabi konusu senaryosu ayrı bir yer bu olay kişisel yani grafiksiz oyun oynamam ben tercih meselesi .katılıyorum katılmıyorum meselesi ben yeşili seviyorum mavi daha güzel değil mi gibi saçma bir olaya döner.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
oyunu benim için oyun yapan fizik,grafik,atmosfer diye gider.tabi konusu senaryosu ayrı bir yer bu olay kişisel yani grafiksiz oyun oynamam ben tercih meselesi .katılıyorum katılmıyorum meselesi ben yeşili seviyorum mavi daha güzel değil mi gibi saçma bir olaya döner.
Grafiksiz oyun oynamaz mısın? Aaa o zaman bizden değilsin(!).:rolleyes:

Alıntı (muhatap olmak istemiyorum)
''Grafiksiz olmaz diye bir şey yok. Diğer dediklerinde haklısın ama.''

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt