Yeni moda olan yurt dışı telefon işleri

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

KermMREyiz

Kaderde varsa üzülmek neye yarar büzülmek :D
Selam beyler herkese hayırlı bayramlar. Benim kullandığım telefon baya eskidi,yenisi almak istedim fakat son 1 -2 ay içinde bütün telefonlara 1000₺ zam gelmiş.Bu çok kötü,
internet ve dükkanlarda çoğu yer yurtdışından getirtip faturasız garantisiz 1000 tl daha ucuza satıyorlar. Nedir bu olay yapan kullanan var mı. 3000 den aşağı telefon yok

Aleyküm Selam kardeşim.
Yurt dışından telefon almanın artık pek bir mantığı kalmadı malum kur dolayısıyla...
Alsan bile garantisi yok bozulsa birşey olsa yaptıramıyorsun garantisinde telefoncuları dolanır durursun.
İşlettirmen gerekecek birde bildiğim apple marka modellerin işlemesi 1800 tl falan civarı oldu.
Türkiyedeki fiyata denk geliyor hemen hemen.
Diğer markalarda ona yakındır.
Tavsiyem 1500 tl 2000 tl arası telefonlara bakmak ilerde yükselirsin o fiyattaki modeller seni tatmin eder diye düşünüyorum apple cıysan o fiyata zaten bulamazsın.
Samsung a10 a 20 ler var xiomi ler vardır 2000 tl ye kadar olanlarla yetinmek zorundasın yani.

GREY

[Get Schwifty]
Aleyküm Selam kardeşim.
Yurt dışından telefon almanın artık pek bir mantığı kalmadı malum kur dolayısıyla...
Alsan bile garantisi yok bozulsa birşey olsa yaptıramıyorsun garantisinde telefoncuları dolanır durursun.
İşlettirmen gerekecek birde bildiğim apple marka modellerin işlemesi 1800 tl falan civarı oldu.
Türkiyedeki fiyata denk geliyor hemen hemen.
Diğer markalarda ona yakındır.
Tavsiyem 1500 tl 2000 tl arası telefonlara bakmak ilerde yükselirsin o fiyattaki modeller seni tatmin eder diye düşünüyorum apple cıysan o fiyata zaten bulamazsın.
Samsung a10 a 20 ler var xiomi ler vardır 2000 tl ye kadar olanlarla yetinmek zorundasın yani.
Yetinmek zorundasın dediğin Xiaomi dünya liderleri sırasında dördüncü artık yaftalayıp durmayın şu markayı. 2K'lık xiaomi telefonlar samsung gibi apple gibi markaların 4K'Lık telefonlarına kafa tutuyor.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Selam beyler herkese hayırlı bayramlar. Benim kullandığım telefon baya eskidi,yenisi almak istedim fakat son 1 -2 ay içinde bütün telefonlara 1000₺ zam gelmiş.Bu çok kötü,
internet ve dükkanlarda çoğu yer yurtdışından getirtip faturasız garantisiz 1000 tl daha ucuza satıyorlar. Nedir bu olay yapan kullanan var mı. 3000 den aşağı telefon yok

İthalatçı garantili telefonlardan uzak dur kardeşim. Telefon bu mekanik parçalardan biri bozulsa kendi kendine tamir için telefon kadar para verebilirsin. 2-3 bin arası oldukça güzel telefonlar var. xiaomi veya huawei öneririm. Garantinin önemini sana şöyle anlatayım ben her garanti bitimine 2-3 ay kala telefonu yollarım garantiye. İlla bikaç arızası olur o süre boyunca. en basiti batarya. Ve telefon piyasaya çıkalı min 2 yıl olduğu için de parça bulunması zor olur. Yanına eften püften 2 3 tane daha sorun yazdığımda direk para iadesi alıyorum. Son 3 telefonumu bu şekilde değiştirdim. Yani garanti kapsamını hafife almayın derim

KermMREyiz

Kaderde varsa üzülmek neye yarar büzülmek :D
Gerçektenmi ya bizim çoğu arkadaş vs gönderyor hiçbir eşy yapmıyorlar kullanıcı hatası diye geçiyor.Telefonda garanti kalmadı gerçi artık.
Yeni telefonlar çok pahalı abi adamalr getirtip imei atıyorlar kendileri sııntı olmuyor diyolar dükkanlar ama ne fatura var ne garanti.
2000 e de telefon kalmadı ki artık

Yetinmek zorundasın dediğin Xiaomi dünya liderleri sırasında dördüncü artık yaftalayıp durmayın şu markayı. 2K'lık xiaomi telefonlar samsung gibi apple gibi markaların 4K'Lık telefonlarına kafa tutuyor.
XİAOMİ nin nasıl bir telefon olduğunu biliyoruz merak etme sen.
Ucuz telefon satıp yükselmesi gayet doğal.
Her yerde garantisi yok xiaomiciğinin....
Üstüne ona göre garantisi var onun beş para etmez.
Kağıt üstünde iyi olan xiomi kullandığı parçalar ne kadar güzel öyle sazan gibi atlarsanız yolarlar sizi.
Babasının hayrına öyle ucuza telefon satmıyor birde onlar bir yerden parçadan ondan bundan kamera kalitesinden kısıyor.
Örnek at bakalım bi de merak ettim 2 k lık xiomi hangi 4 M lik telefona kafa tutuyormuş...
Kıyaslıyorlar neymiş abicim xiomide 30 megapixsel kamera başka markada 24 megapixel var bu telefon daha iyi diyen kıyaslamacılardan bakıpta xiomi çok iyi telefon ya da 4m lik telefonlara kafa tutuyor demeyin bana.
Teknolojide büyük oyun döner.
+ XİAOMİ yuan para birimi ile türkiyeye geliyor.
Diğer markalar dolar para birimi üzerinden geliyor ucuz olmasının sebebi de budur.

Birleştirilen 2. mesajınız (flood yapmayınız):

Gerçektenmi ya bizim çoğu arkadaş vs gönderyor hiçbir eşy yapmıyorlar kullanıcı hatası diye geçiyor.Telefonda garanti kalmadı gerçi artık.
Yeni telefonlar çok pahalı abi adamalr getirtip imei atıyorlar kendileri sııntı olmuyor diyolar dükkanlar ama ne fatura var ne garanti.
2000 e de telefon kalmadı ki artık
Kardeşim apple dışında tüm telefonlar imei kaydettirmesen bile çalışıyordu sorun olmuyordu galiba araştır sen onu.
Kaçak getiriyorlar sınırdan tel altlarından bilmem ne satıyorlar sonra garantisi de yok bozulsa telefonculara gidersin en kötü ödersin bilmem ne kadar para ne kadar kaliteli parça takıcakları belirsiz.
Güveni yok replika telefon almak gibi bir şey benim görüşüm.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt