Yeni Çıkacak Oyun: Succubus

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Morningstar

Sweet Nerevar
Web sitesi
penetratorgod.medium.com

Succubus on Steam

Oynanış Videosu - Youtube

Succubus, Agony adlı oyunun evreninde devamı olarak Polonya’lı ekip olan Madmind stüdyosu tarafından tasarlanmış birinci şahıs bir aksiyon oyunudur. Oyuncular şeytani Succubus adlı dişi yaratığı yöneteceklerdir ve acımasız baş kahramanın amacıysa büyülü güçleriyle cehennemde keşfe çıkmak ve iblislerle savaşmaktır. Hikayesi ise canı sıkılan kraliçe Succubus cehennemde keşfe çıkar ancak Baphomet’e hizmet eden iblisler tarafından esir alınır. Kraliçe bu sırada yaralanmıştır ancak ellerinden hayatta kalarak kaçmayı başarır ardından kendine geldiğinde işkencecilerinden intikam almak için kanlı arayışına başlar ve bu yolculuk boyunca oyunun şiddet ve cinsellik seviyesinin sınırları zorlanacaktır.

21 Temmuz 2021’de +18 etiketiyle PC platformuna çıkış yapması bekleniyor.

Sistem Gereksinimleri:

Minimum:

Intel Core i3 3,2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
16 GB RAM
grafik kartı 2 GB GeForce GTX 660/3 GB Radeon R9 280 veya daha iyisi
17 GB HDD
Windows 7/8/10

Önerilen:

Intel Core i5-8400 2,8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3,2 GHz
16 GB RAM
grafik kartı 6 GB GeForce GTX 1060/8 GB Radeon RX 580 veya daha iyisi
17 GB HDD
Windows 7/8/10

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çıkışı yılan hikayesine döndü diye düşünüyordum, yakında çıkıyormuş güzel haber.Bir güzel haber de ben vermiş olayım; oyun Türkçe dil desteğiyle geliyor.
1624053019330.png

Yalnız Agony'nin yapımcısından geldiğini unutmuşum.Agony gibi iğrenç bir oyunu yapmalarından ötürü beklentimi düşüreceğim, oynamayı düşünen arkadaşlara beklentilerini düşürmelerini öneririm.

EDIT

Ben bu oyunu Scorn oyunuyla karıştırmışım arkadaşlar, Türkçe dil desteği ve Agony ile alakalı söylediklerim haricindeki söylediklerim yanlış ve alakasız bilgiler, bilginiz olsun. :D

Murusti

Torrent-Oyun.com
Bu nasıl oyun yaw hamile kadının karnına vura vura bebegi öldürdü vajinasına elini sokup çocugu çıkartıp yedi böyle oyunmu olur

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt