Yarın Çıkacak KENA Oyunu İçin Hangi Kapak Daha Güzel Olur? [ANKET]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

KENA Oyunu İçin Hangi Kapak Daha Güzel Olur?

• Kullanılan toplam oy
    37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stark9403

Torrent-Oyun.com
kırılacağı kesin mi ? kırılırsa 2 ya da 6 benim favorilerim merakla da bekliyorum bu oyunu

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Denuvo'lu olmazsa kırılacağı kesin.Araştırdığım kadarıyla Denuvo'lu olacağıyla ilgili bir bilgi bulamadım.Forumda da sordum ancak yine olumsuz bir durum söz konusu değil (şimdilik).Konusunu bugün hazırladım, sonuç yarın belli olacak artık.Zannetmiyorum ama Denuvo'lu olursa hazırladığım konu çöp olacak. :) Ben de 5 ile 6 arasında kalmıştım ama 6'yı seçtim.

stark9403

Torrent-Oyun.com
Denuvo'lu olmazsa kırılacağı kesin.Araştırdığım kadarıyla Denuvo'lu olacağıyla ilgili bir bilgi bulamadım.Forumda da sordum ancak yine olumsuz bir durum söz konusu değil (şimdilik).Konusunu bugün hazırladım, sonuç yarın belli olacak artık.Zannetmiyorum ama Denuvo'lu olursa hazırladığım konu çöp olacak. :) Ben de 5 ile 6 arasında kalmıştım ama 6'yı seçtim.
inş. kırılır yılın en iyi oyunlarından biri olacağını düşünüyorum

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yanlış koymuşlar zamanı, doğrusu yarın saat 08.00'de erişime açılacak. İncelemeler de 1 saat önceden yayınlanacakmış.
Çıkış saatini aradım da bulamadım.Ülke fark etmeksizin saat 8'de çıkacaksa o zaman yarını bekleyeceğiz.

EfeLy

Torrent-Oyun.com
Oyun cıkar cıkmazmı kırılacak?Türkçe dil desteği olmaması kötü.
i5 11400 ün grafik kartıyla oynanırmı oyun?

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Çıkış saatini aradım da bulamadım.Ülke fark etmeksizin saat 8'de çıkacaksa o zaman yarını bekleyeceğiz.
Sabit bir saat olarak paylaşmışlar.
Büyük ihtimalle oynanabilir, eğer optimizasyondan yana sıkıntı çıkmazsa.

MuratTamer

Darth Vader
Oyunun ilk saatini biri atmış youtube'a. Tavsiyem ilk 15 dk sını izleyip kapatın, çok fazla spoiler olmasın. Zaten 8 saatlik bir oyunmuş.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çok beklenen bir oyun olduğu için çıkar çıkmaz kırılmasını bekliyoruz.Öyle olmasa bile kırılması tahminen Denuvo'suz olacağı için fazla uzun sürmeyecektir.Sistem tahmini yapamam maalesef.Aşağıdaki sistem gereksinimlerine bakarak bir fikir sahibi olabilirsin.Örneğin ordaki işlemci ile kendininkini Google'da ikisi arasında araya 'vs' yazarak çıkan sitelerden kıyaslamasına bakabilirsin.Aynı şekilde ekran kartlarını da.

1632174116102.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt