Yaptığım Modlar

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Mod Linki
Mod Kurulumu:
İlk önce java'yı yükeleyin.
Sonra sizde eğer yoksa bu araçları yükleyin;
Birinci Araç
İkinci Araç
Rar'ın içindeki işletim sisteminize göre resorep uygulamasını yönetici olarak açın.
Add application butonuna tıklayın ve oyunun exe dosyasını ekleyin.
Bu pencereden çıktıktan sonra advanced settings bölümündeki bütün tikleri aktif olarak ayarlayın.
Eğer alttaki yolu değiştirmezseniz rar'ın içindeki iki tane dds uzantılı dosyayı Belgelerim\Resorep\Modded yolunun içine atın ve oyunun keyfini çıkarın.
5MODS PROFİL LİNKİM BURADA
Modlara gitmek için resimlere tıklamanız yeterli.

Kurulum ve Açıklama:
Rar'dan çıkan dosyaları;
%SystemDrive%\Users\Public\Documents\Steam\CODEX\817130 dizinine atın.
Steam'de denenmemiştir.
Steam save yeri;
steam\userdata\*sizin kullanıcı idniz*\817130\

Atmadan önce oradaki dosyaları yedeklemeyi unutmayın.
Ayrıca bu konudaki Update 2'yi yüklemeyi unutmayın. Bazı yapılan arenalarda performans sorunları olduğu için show kısmında sadece sorunsuzları bıraktım. Siz farklı showlarda bunları kullanabilirsiniz yine de. Resim yükleme sınırı olduğu için içerdiği herşeyi koyamadım kusura bakmayın. Ayrıca bütün karakterlerin kilitleri açık olarak geliyor. Oyunda kan açıktır. Yama bana aittir. Başka bir yerde paylaşılması halinde bu konunun linki veya nickimin yazılması şarttır. Ayrıca DLC'li indirenler DLC'lerin aktif olması için oyunun kurulu olduğu yerdeki steam_emu.ini dosyasındaki DLCUnlockall=0 satırını DLCUnlockall=1 olarak değiştirip kayıt etsinler. Yama Orijinal oyunda denenmedi fakat save yerinin farklı olması dışında bir fark yoktur sanırsam. İyi Oyunlar....
Boyut: 185 MB
Linkler

WWE 2K19 MOD PAKETİ
WWE Mod Yapımı

Son düzenleme:

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Konu güncellenmiştir. Ayrı olan konular tek konuda birleştirilip Eski konular silinmiştir.

Eline emeğine sağlıkta ben modlardan bir şey anlamadım (GTA V hariç). Altlarına ne işe yaradıklarını nasıl bir mod olduklarını da yazsaydın daha aydınlatıcı olabilirdi sanki.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Eline emeğine sağlıkta ben modlardan bir şey anlamadım (GTA V hariç). Altlarına ne işe yaradıklarını nasıl bir mod olduklarını da yazsaydın daha aydınlatıcı olabilirdi sanki.
WWE modlarının aralarında render modu (karakterlerin gerçek hayattaki resimleri), superstar modları (daha fazla karakter) ve mod yapmak için daha fazla karakter slot modu var. Ac'de ise tapınakçı giysisinde normalde suikastçı gibi şapka yok fakat fragmanda vardı. Onun için bir mod tapınakçı kıyafetine şapka ekliyor.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt