Torrent-Oyun | YAKUZA - Like A Dragon Legendary Hero Edition [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
dragon kapak OK1.5.png

YAKUZA - Like A Dragon - Legendary Hero Edition [EMPRESS]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Legendary Hero Edition - build 6514770 + DLC'ler
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -46,6 GB

:pccikistarihi: -10.11.2020

:psnot: 64 bit ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1235140/Yakuza_Like_a_Dragon/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

LEGENDARY HERO EDITION DLC İÇERİĞİ

Job Set
Crafting Mat Bundle
Pachislot Machines
Management Mode Set
Ultimate Costume Set
Stat Boost Set
Legends Costume Set
Karaoke Set

Yakuza: Like a Dragon's Hero Edition , oyunun DLC'sinden, Job Setinden ve Management Mode Setinden bir seçim içerir.

Yakuza: Like a Dragon's Legendary Hero Edition , oyunun TÜM DLC'sini içerir. Bu DLC, 'Devil Rocker' ve 'Matriarch' İşlerinin yanı sıra Management Mode Set, Crafting Set, Karaoke Set, Ultimate Costume Set ve Stat Boost Seti.

EJDERHA GİBİ YÜKSEL

Tokyo'daki düşük rütbeli bir yakuza ailesinin düşük rütbeli bir homurtusu olan Ichiban Kasuga, işlemediği bir suçtan ötürü suçlandıktan sonra 18 yıl hapis cezasına çarptırılır. Asla inancını kaybetmeden, zamanına sadık bir şekilde hizmet eder ve dışarıda kimsenin onu beklemediğini ve klanının en çok saygı duyduğu adam tarafından yok edildiğini keşfetmek için topluma geri döner.
Ichiban, ailesinin ihanetinin ardındaki gerçeği keşfetmek ve hayatını geri almak için yola çıkıyor ve toplumun serseri bir grup dışını kendi tarafına çekiyor: Adachi, haydut bir polis, Nanba, evsiz bir eski hemşire ve bir görevdeki bir hostes olan Saeko . Birlikte, Yokohama'da yüzeyin altında mayalanmakta olan bir çatışmanın içine çekilirler ve asla olmasını beklemedikleri kahramanlar haline gelmeleri gerekir.

DİNAMİK RPG SAVAŞINDA UNDERDOG'DAN DRAGON'A SEVİYE ATIN

Benzeri olmayan dinamik RPG savaşını yaşayın. Silahınız olarak savaş alanını kullanarak Bodyguard'dan Müzisyene kadar 19 benzersiz İş arasında geçiş yapın. Sokakları temizlemek için yarasaları, şemsiyeleri, bisikletleri, tabelaları ve diğer her şeyi elinize alın!

DÜNYA OYUN ALANINA GİRİN

Kafaları ezmekle meşgul olmadığınızda, bazı klasik SEGA oyunları için yerel atari salonuna girerek rahatlayın, Yokohama çevresinde engelsiz bir go-kart yarışında yerlilerle yarışın, 50 benzersiz alt hikayeyi tamamlayın ya da sadece bir modern Japon şehri. Köşede her zaman yeni bir şeyler vardır.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu Oyun, her yaşa uygun olmayan içerik içerebilir veya işte görüntülenmesi için uygun olmayabilir: Kan, Yoğun Şiddet, Kısmi Çıplaklık, Cinsel Temalar, Sert Dil ve Alkol Kullanımı.
:sistem_gereksinimleri:

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (30,5 saat)

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent adı üstünde hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.Yeni eklendiği için hızı düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.

dodı - 34,6.png
1622485807153.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Sıra tabanlı diye oynamaktan çekinen varsa çok büyük hata yapar. Serinin hayranı olmama rağmen oynamam diyordum. Dayanamayıp aldım ve bayıldım. Divinity serisiyle beraber en beğendiğim sıra tabanlı sisteme sahip oyun oldu. Kaçırmayın.

evet 3 gün sonunda testler bitip yayınlan dı artık empress ın de bugını bulduk forum olarak.Sıra tabanlı ve isometric oyunlara hiç ısınamıyorum deniyom ama olmuyor diger yakuza serilerine göre daha troll bir oyun oldugu zaten büyük bir artı kiryu dan gına gelmişti.Oyun kötü değil ama herkese hitap etmeyebilir.Bu arada ellerine saglık kardeşim hızlı upload için.

RUBENム

war. war never changes.
Oyunun en güzel yanı sıra tabanlı olması. Bu yüzden oynamayan varsa çok büyük bir yanlışın içindeler. Yeni skiller, summonlar açtıkça dövüş sistemi çok daha keyifli hale geliyor.

Oyundayken bol bol Management mini-game'ini kasın. Business 1 Rank'a ulaşınca açılan Orbital Laser yeteneği işinize çok yarıyor oyunda.

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Kiryu Kazuma'dan başka karaktere geçişini seri kaldıramayıp beraberinde sıra tabanı getirmiş olsa gerek :) Oyun içinde bir kaç sürpriz görmüştüm önceki oyunlarla bağıntılı. Bildiğim kadarıyla bundan sonraki Yakuza oyunlarında da Sıra Taban kullanılacak.

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Sıra tabanlı olarak devam edecek. Olması gereken de bu zaten.
Geçen Yakuza 6'yı bitirmiştim hocam. Skills'ler ile beraber nasıl bir bileşen oluşacak merak etmiyor değilim Like A Dragon'da. :) Güzeldir dediğiniz gibi keza bunu oyunun artık spesifik özelliği olarak göreceğiz desek yanlış tavır takınmamış oluruz sanırım :) Teşekkür ederim yorumunuz için hocam.

evet 3 gün sonunda testler bitip yayınlan dı artık empress ın de bugını bulduk forum olarak.Sıra tabanlı ve isometric oyunlara hiç ısınamıyorum deniyom ama olmuyor diger yakuza serilerine göre daha troll bir oyun oldugu zaten büyük bir artı kiryu dan gına gelmişti.Oyun kötü değil ama herkese hitap etmeyebilir.Bu arada ellerine saglık kardeşim hızlı upload için.
Yan görevler troll yine bildiğim kadarıyla, ana görevler her zamanki ciddiyetinde.

İki gün önce empress'in bu oyun üzerinde çalıştığını görmüştüm ve acaba kırılmış mıdır diye siteye girdim. Süper haber oldu benim için :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

DODI ve Dixen18 Repack'leri eklenmiştir.DODI'nin butonuna bakmayı unutmayınız.
İyi oyunlar.

DLC'ler:
Job Set
Crafting Mat Bundle

Pachislot Machines
Management Mode Set
Ultimate Costume Set
Stat Boost Set
Legends Costume Set
Karaoke Set

>> [34,6 GB_DODI] Yakuza Like a Dragon - Legendary Hero Edition (build 6514770 + DLC'ler).torrent
dodı - 34,6.png
>> [28,0 GB_Dixen18] Yakuza Like a Dragon - Legendary Hero Edition (build 6514770 + DLC'ler).torrent

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt