Yakuza 0 [CPY] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Yakuza 0 [CPY]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 24.88 GB

:pccikistarihi: 11 Aralık 2018

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

80'lerin şatafatı, büyüsü ve dizginlenemeyen çöküşü Yakuza 0 ile geri geliyor. Kazuma Kiryu olarak oynayın ve basit bir borç tahsilatı kötü sonuçlanıp hedefi öldüğünde kendisini nasıl bir sorun dünyasında bulduğunu keşfedin. Ardından Goro Majima'nın gümüş burunlu ayakkabılarını giyin ve gece kulübü sahibi olarak “normal” yaşamını keşfedin.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit
İşlemci: Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
Bellek:4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6870

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.
Cpy reis döktürüyor gene sıra bf5 gelirse harika olur.

Relmon

Her türlü Yardım için P.M atabilirsiniz.
Bekleyenleri vardı hayırlı olsun. Şöyle bizim içinde oyunlar gelse de yüzümüz gülse be.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
ingilizce bilmeyenler indirmesin hayatımda alarak pişman olduğum nadir oyunlardan biri çok fazla diyalog var ve oyun içi videolar geçilmiyor ben sleeping dogsu ingilizce oynayarak anlamayarak çok aşırı keyif almıştım ama bu oyun tamamen anlamaya dayalı bir oyun 7.episodeye kadar geldim 17.episode olduğunu öğrenince sildim

Belki yama yapan grup çıkar çünkü diyalog çok fazla ama oyun aşırı keyifli tam kafa dağıtmalık

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın ferman? Acıkma.
Bu oyunu Dost Kayaoğlu'nun videosunda öğrenmiştim, paylaşım için teşekkürler.

ZoaGamer

Torrent-Oyun.com
Tıklandığında çıkan şu saçma sapan reklamı kaldırın milletin ailesi çoluğu çocuğu var bu ne biçim saçmalık...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt