Torrent-Oyun | Xuan Yuan Sword VII - [Codex] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Xuan kapak 2_Fit.png

Xuan Yuan Sword VII - [Codex]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 22,6 GB

:pccikistarihi: 28.10.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Xuan-Yuan Sword VII is an ARPG presented in a third-person perspective. The plot is rooted in Chinese history and mythology. Players take on the role of Taishi Zhao, a calm and reliable swordsman who was involved in a tragic fate. To protect his beloved family, Taishi Zhao starts a journey in this chaotic realm to find the truth.

Synopsis
In the last of Western Han Dynasty, the powerful prime minister of China superseded his emperor and build a new dynasty called Xin. In this year, words appeared on the boulders, stone cattles appeared in fields, and ancient tombs cracked, tremendous signs appeared, told a time of peace and prosperity will come. A peculiar bamboo slip in the crypt of Marquis of Liu was delivered to Court Astrologer's hand.Unexpectedly, Taishi Mansion was badly damaged by a bizarre fire that night, and all his family was killed in the fire and the bamboo slip disappeared.
Ten years later, the prosperity mentioned in the prophecy has never come. A decade of war and famine, the people were miserable, and the chaos had spread among the country.
At this time, the bamboo slip which had disappeared for 10 years emerged again, it caused an uproar...

Gameplay
combo-based combat

• Xuan-Yuan Sword VII is an Action RPG with a real-time combat system.
  • A smooth combo-based combat system contains elements such as Active Skills, Dodge, Block, Riposte.

Elysium Scroll

Elysium Scroll is a bamboo scroll that can be used as a key to Elysium, capable of absorbing monsters, creating items, and more. It can provide several techniques and mechanics during the adventure.

• Elysium Rift: Taishi Zhao's ultimate technique; slows down the time around him. In this state, he can alter the physical properties of nearby objects.
  • Imprison and Fusion Lab: Players can absorb monsters into the Elysium as refining materials for Fusion Lab. Fusion Lab can not only produce new monsters with different shapes and abilities, but also spin Passive Skills out sometimes, which are used to improve Taishi Zhao’s ability.
  • Various facilities set in Elysium for improving armors and weapons, as well as developing passive Skills.

The Mohists and their “Mechanics”

• Mohism, an ancient Chinese philosophy of logic, rational thought, and science, was once as popular as Confucianism in China 2200 years ago.
  • In this game, the Mohists are known for their high level “Mechanic“ technology far beyond the times. However, civil disagreements are challenging their faith, making them fall apart in decades.
  • Can the Mohists revive to their former glory or fade in the pages of history? In Xuan-Yuan Sword VII, you will witness the final destiny of the Mohists.
{STEAM_APP_IMAGE}/extras/PV1silent03eyecontact.gif[/img]

A journey in the oriental realm

• The game takes place in China 2000 years ago. The development team will bring back the ancient China environments, props, humanities, and cultural studies into gameplay.
  • Take a new journey into the chaotic era and roam around the oriental realm.
  • For PC, Xuan-Yuan Sword VII supports Nvidia RTX, makes a realistic game world.

:sistem_gereksinimleri:
Xuan.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.(Repack'lerde credits dosyalarını indirmek zorunda değilsiniz).İstediğinizi indirebilirsiniz.

:psnot:
Türkçe yaması yayınlanmıştır, yama sahibine teşekkür etmeyi ihmal etmeyiniz.
İyi oyunlar.

https://forum.donanimhaber.com/xuan-yuan-sword-vii-turkce-yama--146244436

Xuan-title.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Kaan1840

"Bin Cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü."
Nasıl bir oyun hocam? THE Witcher tarzı bir oyun mu?

Transient Ghost

Ekip Lideri
eline sağlık admin acaba türkçe yamada gelir mi buna translate falan farketmez oyun güzele benziyor.
Hiç bilmiyorum dostum, tahminen en kötü ihtimalle GPT-3 yazılımıyla translate yaması yapılabilir bence.

Nasıl bir oyun hocam? THE Witcher tarzı bir oyun mu?
Pek takip ettiğim bir oyun değil ama bana da oynanış videosu hem Witcher'ı hem Sekiro'yu anımsattı.Boss savaşları zorsa tarzı daha çok Sekiro'dur diye düşünüyorum.Bekleyen arkadaşlardan yorum gelebilir belki. @MuratTamer

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Hiç bilmiyorum dostum, tahminen en kötü ihtimalle GPT-3 yazılımıyla translate yaması yapılabilir bence.

Pek takip ettiğim bir oyun değil ama bana da oynanış videosu hem Witcher'ı hem Sekiro'yu anımsattı.Boss savaşları zorsa tarzı daha çok Sekiro'dur diye düşünüyorum.Bekleyen arkadaşlardan yorum gelebilir belki. @MuratTamer
Demosunu deneyimleyenlerden olumlu görüşler gelmiş çoğunlukta. Steam yorumları da olumluydu. Yarım saatlik gameplay izledim, hoşuma gitti dövüş mekanikleri falan. Çin mitolojisi hep ilgimi çekmiştir. Gece kurup oynayacağım bir iki saat. Üç beş kelam yazarım dostlar denemiş biri olarak.

@Avhan :D oyun tayvan yapımı diye biliyorum. Konu çin mitolojisi.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Demosunu deneyimleyenlerden olumlu görüşler gelmiş çoğunlukta. Steam yorumları da olumluydu. Yarım saatlik gameplay izledim, hoşuma gitti dövüş mekanikleri falan. Çin mitolojisi hep ilgimi çekmiştir. Gece kurup oynayacağım bir iki saat. Üç beş kelam yazarım dostlar denemiş biri olarak.

@Avhan :D oyun tayvan yapımı diye biliyorum. Konu çin mitolojisi.
acaba türü witcher ac gibiyse açık dünya hikaye indiririm ama dark souls,sekiro gibiyse zor oynarım :D

MuratTamer

Dutch always has a plan..
acaba türü witcher ac gibiyse açık dünya hikaye indiririm ama dark souls,sekiro gibiyse zor oynarım :D
Hocam selam, youtube da çok oynanış videosu var. Biraz izleyin fikir verir. Bir Witcher 3 kalitesi beklemiyorum şahsen ama gideri var gibi. Tam açık dünya sayılmaz bu arada oyun.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Hocam selam, youtube da çok oynanış videosu var. Biraz izleyin fikir verir. Bir Witcher 3 kalitesi beklemiyorum şahsen ama gideri var gibi. Tam açık dünya sayılmaz bu arada oyun.
şimdi farkettim multiplayer kanalında orhun bahsetmişti bu oyunu oynadım ve beğendim diye ama tam izlememiştim oyundan kesitler vermiştir belki bakayım bir

Kaan1840

"Bin Cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü."

İlginiz için teşekkür ederim hocam. Hocam oyunun videolarına baktım, pek beğenmedim. Zaten Witcher'a benzeyen en yakın oyun türü Ubisoft'un son yıllarda çıkardığı AC serisi.(Tabii hikaye olarak Witcher'ın yanına yaklaşamazlar. Oynanış yönden sadece benziyor.)

kraloca

Seviye 1
paylaşım için teşekkürler videoları resimleri efsane görünüyor ama indirip oynayınca öyle olmadığını anlıyorsunuz.

o kadar uzun konuşuyolar ki 2 adımda bir araya video giriyor aslında konusu falan güzel ama çok fazla konuşuyorlar. hack n slash tarzı oyunların hayranıyım ama bu oyun beni sıktı. bi de biyere tırmanıcakken E tuşuna basma olayı da oyunun akışını kesiyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
setup takılıyor fitgirl bir bana mı oldu acaba
Herkeste olmasa da bazı sistemlerde takılabiliyor Fitgirl Repack.Yükleme esnasında aşağıdaki örnek ss'teki gibi ram kısıtlama seçeneğini işaretleyerek daha stabil (ve biraz daha yavaş) şekilde yüklemeyi deneyebilirsin hocam.Hatta sanal bellek yükseltmeyi de deneyebilirsin.Nasıl yapılacağını bilmiyorsam Youtube'ta örnekleri var.

Screenshot-4.png

optimizasyonu çok kötü. red dead redemption oynarken bunu oynayamıyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt