Xiomi telefon önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Dostlar herkese iyi forumlar, bu aralar telefon almaya niyetlendim, telefon bilgim çok yüzeysel xiomi marka telefon almak istiyorum ama art arda çıkan modeller epey kafamı karıştırdı çok kararsız kaldım.
Aklımdaki modeller
Xiomi note 10 lite
Xiomi poco x3
Xiomi mi10t

Bakıldığı zaman mi10 tnin diğer 2 modele göre epey fiyat farkı var ve yeni çıkan bir telefon fakat o kadar farkı vermeye değer mi o kafamda soru işareti kaldı. Mobilde çok fazla oyun oynayan biri değilim, en fazla zaman öldürmelik ufak oyunlar oynarım onuda 10 15 dk oynar çıkarım, Daha çok uzun süreli film ve video izleme için kullanıyorum ve iyi bir kamerası olması da tercihim. Poco x3 ü çok fazla tavsiye eden gördüm fakat bir türlü bu telefona ısınamadım bakıldığı zaman fiyat performans olarak çok iyi gözüküyor ama kalitesinden emin değilim bana sanki bir ara çok hyplenan gm discovery modellerini andırıyor. Bu modellerden herhangi birini kullanan ya da bilen arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt