Torrent-Oyun | XIII (13) Remake - (v1.0.2.9f) [GOG] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Aman Allahım ben hayatımda bu derece kötü bir remake görmedim arkadaş ya. Bir oyun 2003 de çıkmış olan halinden nasıl daha kötü olabilir bunu da gördü ya bu gözler pes vallaha. Arkadaşlar hiç indirmeyin derim. Gidin orijinalini oynayın cidden vaktinize yazık..:/
Hocam yaklaşık 2-3 sene önce orijinalini keşfedip oynamıştım ve gayet de keyif almıştım (Pentium sistemde bile 60 fps çalışıyordu).Nasıl olur da remake'i ondan daha kötü olur anlam veremedim açıkçası.Sana zahmet kötü taraflarını da belirtir misin hocam, grafik sorunları mı var yoksa? Tamam Ubisoft yeni çıkaracak PoP Remake'i ile bize remake'in anlamını bilmediğini gösterdi eyvallah da remastered kadar da mı olamamış bu oyun?

Hocam yaklaşık 2-3 sene önce orijinalini keşfedip oynamıştım ve gayet de keyif almıştım (Pentium sistemde bile 60 fps çalışıyordu).Nasıl olur da remake'i ondan daha kötü olur anlam veremedim açıkçası.Sana zahmet kötü taraflarını da belirtir misin hocam, grafik sorunları mı var yoksa? Tamam Ubisoft yeni çıkaracak PoP Remake'i ile bize remake'in anlamını bilmediğini gösterdi eyvallah da remastered kadar da mı olamamış bu oyun?
Hocam vallahi olmamış bu remake. Karakter animasyonlarından tut "kill-cam" lare kadar. Grafik hatalarından oyuna uymamış olan grafik motoruna kadar. Onu da geçtim oyun ağzına kadar bug dolu yav gözlerime inanamadım. Optimizasyon sıkıntısında cabası. Bak ciddi ciddi söylüyorum oyunun orijinal hali stilistik grafikleri buna fark atar. En azından onda bir atmosfer vardı. Bu remake de o atmosferin A sı bile yok. Grafik motorundan mıdır nedir aşırı yapay duruyor oyun. Yani sanki böyle stajyere vermişler oyunu o yapmış gibi. Ancak oynarsan anlarsın demek istediklerimi. Orijinline kurban olayım dersin o derece. Anlayacağın hocam olamamış cidden olmamış bu remake. Şimdi gideceğim valla eski hali varsa satın alacağım.

Al bak sana birde video vallahi videoya katılıyorum..

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hocam vallahi olmamış bu remake. Karakter animasyonlarından tut "kill-cam" lare kadar. Grafik hatalarından oyuna uymamış olan grafik motoruna kadar. Onu da geçtim oyun ağzına kadar bug dolu yav gözlerime inanamadım. Optimizasyon sıkıntısında cabası. Bak ciddi ciddi söylüyorum oyunun orijinal hali stilistik grafikleri buna fark atar. En azından onda bir atmosfer vardı. Bu remake de o atmosferin A sı bile yok. Grafik motorundan mıdır nedir aşırı yapay duruyor oyun. Yani sanki böyle stajyere vermişler oyunu o yapmış gibi. Ancak oynarsan anlarsın demek istediklerimi. Orijinline kurban olayım dersin o derece. Anlayacağın hocam olamamış cidden olmamış bu remake. Şimdi gideceğim valla eski hali varsa satın alacağım.

Al bak sana birde video vallahi videoya katılıyorum..

Videoyu izlerken bunu Ubisoft yapmış olamaz dedim resmen.Bu nasıl s.çmaktır böyle. :)
Neyse remake'ten umduğunu bulamayanlar hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki torrent'ten orijinal halini indirsinler.Birazcık da olsa teselli eder belki. :)

Ekli dosyalar

Videoyu izlerken bunu Ubisoft yapmış olamaz dedim resmen.Bu nasıl s.çmaktır böyle. :)
Neyse remake'ten umduğunu bulamayanlar hiç vakit kaybetmeden aşağıdaki torrent'ten orijinal halini indirsinler.Birazcık da olsa teselli eder belki. :)

Haha adam videoda diyor ki Bu oyun, Oriijinal oyunu oynayan ve dünyayı ziyaret eden bir uzaylı tarafından yapılmış gibi duruyor. Kendisi defalarca oynamış ve daha sonra belleğinde( zihninde) kalan sahneleriyle oyun yeniden yaratılması istenmiş gibi.:D

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
odanın içinde bulunan düşmanlara zırhsız oldukları halde bomba attım adamlar olmeyince direk alt+f4 bastım oyun bug dan geçilmiyor.

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
dostum indirdim yükledim ama rusça nasıl ingilizce yapıcaz ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Exe dosyasının bulunduğu konumun ss'ini atar mısın?
Oyun içi ayarlardan ve Regedit'ten de değiştirebilirsin ama bunlar biraz uğraştırıcı şeyler.Oyunun dosyaları arasında 'ru' ibaresi geçen dosyaları ana klasörden farklı bir yere taşıyıp öyle de deneyebilirsin.

Edit: Birazdan oyunu indirip kuracağım, daha net bilgi verebilirim bu sayede.
Edit 2: Ekran görüntüsü bekliyorum.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
@koca kafa Aşağıdaki adımları uygularsan dil sorunun çözülecektir dostum.

Screenshot_7.png Screenshot_9.png Screenshot_10.png

Edit:
Dostum hala bir şey söylemedin, sorun çözüldüyse bunu belirtmen gerekiyor. @koca kafa

Son düzenleme:

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
@koca kafa Aşağıdaki adımları uygularsan dil sorunun çözülecektir dostum.

Ekli dosyayı görüntüle 241839 Ekli dosyayı görüntüle 241840 Ekli dosyayı görüntüle 241841

Edit:
Dostum hala bir şey söylemedin, sorun çözüldüyse bunu belirtmen gerekiyor. @koca kafa
kusura bakma hocam yazamadım . ne hikmetse ini uzantılı dosyaları bulamadım.ben de farklı bir sürüm indirdim ve sorunu hallettim.İlgin ve yardımın için çok teşekkür ederim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
kusura bakma hocam yazamadım . ne hikmetse ini uzantılı dosyaları bulamadım.ben de farklı bir sürüm indirdim ve sorunu hallettim.İlgin ve yardımın için çok teşekkür ederim.
Rica ederim dostum.Gösterdiğim ilk resimdeki gibi türe göre sırala yaptığın zaman çıkması gerekiyordu.Neyse sağlık olsun, iyi oyunlar.

-ToRaMaN-

Torrent-Oyun.com
çıktığı dönemden kısa bir süre oynamıştım ve gerçekten çok kötüydü

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt