Torrent-Oyun | XIII (13) Remake - (v1.0.2.9f) [GOG] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
XIII kapak 1 (1).png

XIII (13) Remake - [GOG]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Remake

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 16,6 GB (GOG)

:pccikistarihi: 10.11.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://www.gog.com/game/xiii_remake
https://store.steampowered.com/app/1154790/XIII/

:oyungoruntuleri:

3681976-eaorgmzxqaa0pgl-orig.jpg
3.jpg
1.jpg
6.jpg
2.jpg
5.jpg

:oyunhakkinda:

GERÇEKTE KİMSİNİZ?

XIII, 2003 yılında piyasaya sürülen ve kült haline gelen, birinci şahıs aksiyon oyununun remake'idir. Kimliksiz bir adam olan "XIII" ün yerine geçerek, solo oyun modunda, beklenmedik gelişmelerle dolu bir maceraya koşuyorsunuz. Aynı ismi taşıyan çizgi romandan esinlenilen oyun, tamamıyla yeniden düzenlenen, eşsiz bir hücre gölgelendirme tasarımı sunuyor. XIII ayrıca çok oyunculu modda şiddetli mücadelelere katılma imkânı tanıyor.

Ülke, Cumhurbaşkanı Sheridan'ın suikastından sonra hala şokta. Ülkenin doğusundaki ıssız bir plajda yaralı ve hafızanızı kaybetmiş olarak uyanıyorsunuz. Kimliğinize dair yegâne ipucu, köprücük kemiğinize yakın bir "XIII" dövmesi ve bir kasa anahtarı. Hafızanız size yardımcı olmasa da, son derece eğitimli profesyonel bir savaşçının reflekslerine sahip olduğunuzu keşfediyorsunuz. Geçmişinizin arayışına başlıyor, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nın öldürülmesinde rol oynadığınızı ve ülke tarihine o güne dek planlanmış en korkunç komployu ortaya çıkardığınızı keşfediyorsunuz.

Özellikleri:

İlk olarak 2003 yılında PC, PlayStation 2, Xbox ve Nintendo Gamecube için piyasaya sürülen kült FPS'nin remake'i.
Orijinal esere ve ikonik hücre gölgelendirme tasarımına sadık kalan, yeni bir sanatsal yorum.
Aynı ismi taşıyan çizgi romana ait çok sayıda öğe: ses efekti sözcükleri, diyalog baloncukları, kutucuklar...

Orijinal sürümün müzik ve ses efektleri.
Beklenmedik gelişmeleri ile bir komplo senaryosu.
Aksiyon, sızma ve keşif aşamalarıyla çok yönlü bir gameplay

Nefes kesici bir 34 seviyeli solo oyun modu
Hafızayı geri kazanmak için, 15 silahlık acımasız bir cephanelik.

Çok oyunculu modda şiddetli mücadeleler.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

This Game may contain content not appropriate for all ages, or may not be appropriate for viewing at work: Frequent Violence or Gore, General Mature Content.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

ORİJİNAL VERSİYON İLE KIYAS VİDEOSU

NOT:
İlki ikisi repack sürümlerdir ve farkları da sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

:psnot:

Güncelleme
Repack'siz normal sürüm güncellenmiştir.Güncel versiyon sondaki torrent'tir.İyi oyunlar herkese.

Not: Güncelleme repack'lerde mevcut değildir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

hasanyigen

Torrent-Oyun.com
Yaklaşık 15-16 yıl önce arkadaşımdan orijinal cd sini alıp oynamıştım. Geri veremeden cd kırılmıştı mahcup olmuştum. Bu oyunu hep buruk hatırlarım :) Elinize sağlık.

iyibirisi

Darbeli Matkap
Hiç sorma.Normalde maksimum yarım saatimi alan paylaşımı 4'te başlayıp 5'te bitirdim.Diğerlerini de paylaşmaya kalksam sabahın 8'inde falan anca bitirmiş olurum herhalde.:)
Gardaşım diğer yetkililere ne oldu? Yasin akbulut gardaşım vardı o yok haftalardır. Lawrence mi neydi niki ucretsiz oyun hesabı isteyen arkadaş. O da yetkili oldum diyordu o da haftalardır yok. Kairos'da galiba bırakmış yetkili yazmıyor nikinde. Tek mi kaldın naaptın gardaşım yazık sanada.

femre10

Torrent-Oyun.com
Hiç sorma.Normalde maksimum yarım saatimi alan paylaşımı 4'te başlayıp 5'te bitirdim.Diğerlerini de paylaşmaya kalksam sabahın 8'inde falan anca bitirmiş olurum herhalde.:)
Tek başına bu siteyi ayakta tutmaya çalışıyorsun reis senin hakkın zor ödenir. Umarım siteden soğuyup sen de bırakıp gitmezsin.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
vay be cocuklugumun oyunu o zamanlar 17 falan yaşındaydık bu oyun çıktığı zaman mazi yapma sırası yumuluyoz..

Bu oyun çıktığı dönemde lise bitmek üzere üniversiteye hazırlanıyordum. Çok güzel anıları vardır bende. Tabi o dönem ps2 de oynuyorum oyunu. Yani şuan indirip denesem aynı keyfi alır mıyım bilemiyorum ama o zamanki deneyim ve aldığım haz ve keyif cidden bambaşkaydı. Döneminin nevi şahsına münhasır oyunlarından birisidir bu oyun.. Ayrıca paylaşım için eline sağlık kardeşim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Yaklaşık 15-16 yıl önce arkadaşımdan orijinal cd sini alıp oynamıştım. Geri veremeden cd kırılmıştı mahcup olmuştum. Bu oyunu hep buruk hatırlarım :) Elinize sağlık.
Dert etme dostum, bunu indirip altın bir dvd'ye de çektin mi, olur biter. ;D Teşekkürler bu arada.

Gardaşım diğer yetkililere ne oldu? Yasin akbulut gardaşım vardı o yok haftalardır. Lawrence mi neydi niki ucretsiz oyun hesabı isteyen arkadaş. O da yetkili oldum diyordu o da haftalardır yok. Kairos'da galiba bırakmış yetkili yazmıyor nikinde. Tek mi kaldın naaptın gardaşım yazık sanada.
YasinAkbulut'un yaklaşık 2 ay önce pc'si pert olunca artık aktif olmamaya başladı.Lawyer nikli arkadaş da yetkili olmak için çok hevesliydi ama 1-2 haber paylaşımından sonra artık ona da ulaşamamaya başladık.Kairos hala aktif ama yetkili olarak değil.Neden ayrıldığını bilmiyorum açıkçası.Onu kendisine sorabilirsiniz.

Valla görünüşe göre tek kaldım.Kaptanlar yavaş yavaş gemiyi terk ediyorken ben hala burda kalıp paylaşım yapma derdindeysem, onu da sabrıma borçluyum.İnşallah bugün site yine yavaşlama moduna girmez de planladığım diğer oyunları da ana sayfaya ekleleyebilirim.Destekleriniz için çok teşekkür ederim dostlar.Böyle güzel bir ortam olmasa gram çaba göstermezdim valla.

Tek başına bu siteyi ayakta tutmaya çalışıyorsun reis senin hakkın zor ödenir. Umarım siteden soğuyup sen de bırakıp gitmezsin.
Desteğiniz çok teşekkür ederim dostlar, elimden geldiğince sabredip paylaşım yapmaya devam edeceğim.İnşallah sitenin hali daha kötü boyutlara ulaşmaz.

koca kafa

Her şeyi salla ama çayı demle hacı
teşekkürler,eksik olma cidden bu siteye bir şey olmasın her gün 5 dakikada olsa bakıyorum mutlu oluyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
2023 cumhurbaşkanı adayımiz kendisi en büyük vaadi ise " bütün oyunları korumasız ve torrent olarak indirip oynayabileceksiniz " oylariniZi bekliyoruz
Yok daha neler. :D En erken 2027'de olur o iş.CPY'le konuştum, ''2023 ne ya?!'' dedi.O yüzden fazla umutlanmayın bence.Ama oylarınızı çöpe atmayın, adaylık müziğim bile hazır.

Şaka maka inşallah o yıllara kadar ekonomimiz bir nebze olsa düzelir de korsana ihtiyacımız kalmaz.

Aman Allahım ben hayatımda bu derece kötü bir remake görmedim arkadaş ya. Bir oyun 2003 de çıkmış olan halinden nasıl daha kötü olabilir bunu da gördü ya bu gözler pes vallaha. Arkadaşlar hiç indirmeyin derim. Gidin orijinalini oynayın cidden vaktinize yazık..:/

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt