Xbox Game Pass 1 aylık sadece 1 TL (kampanya)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

peaceamongworlds

Atatürk'ün ışığı altında!
Emektar
Bir kez daha xbox kullanıcısı olduğum için mutluyum. Vize haftası bitsin de hemen alıp deli gibi oyuna gömüleyim :)

ISKA

Seviye 13
Aldık bakalım. Umarım 14 gün denemeden sonra aylık 1 lira olan paketi alınca bir sıkıntı çıkarmaz. 44 günde çok rahat bitiririm bu oyunu.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Aldık bakalım. Umarım 14 gün denemeden sonra aylık 1 lira olan paketi alınca bir sıkıntı çıkarmaz. 44 günde çok rahat bitiririm bu oyunu.
Halo Wars 1 ve 2’yi de dene bence. Çok uzun değiller, ben gayet keyif almıştım oynarken.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
çok fazlaymış boyutu keşke storeye özel olmasa bu tarz boyutu yüksek olan oyunlar yorumlarda felan şikayet eden sıkıntı çıkan yorumlar görüyorum

ISKA

Seviye 13
çok fazlaymış boyutu keşke storeye özel olmasa bu tarz boyutu yüksek olan oyunlar yorumlarda felan şikayet eden sıkıntı çıkan yorumlar görüyorum
Bu indirme boyutu olsa gerek. Kurulduktan sonra daha yüksek diye tahmin ediyorum ama emin değilim. Bilgilendirme yaparım hele bir insin de. Yarına anca inmiş olur sanırım.

Halo Wars 1 ve 2’yi de dene bence. Çok uzun değiller, ben gayet keyif almıştım oynarken.
Tamamdır. Bakacağım kısmetse.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Bu indirme boyutu olsa gerek. Kurulduktan sonra daha yüksek diye tahmin ediyorum ama emin değilim. Bilgilendirme yaparım hele bir insin de. Yarına anca inmiş olur sanırım.

Tamamdır. Bakacağım kısmetse.
"Uygulamalar ve özellikler"e girince boyutu 64.4 gözüküyor.

-BRΛVE-

Muggle'lar her yerde !
Satışları arttırmak için yapılan güzel bir kampanya gerçekten ucuzluktan böyle güzel kampanyaları insanı xbox aldırmaya itiyor ama işte ps4 sahibiyim :/

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Direk abone olduktan sonra iptal edebiliyormuyuz ve iptal edince 1 ay kullanabiliyormuyuz

@tunahan43 Bir bilgin varmı ?
İptal ettikten sonra sana soruyor, aboneliğin şimdi mi bitsin, belirli tarihte mi? Eğer hemen iptal etmeyi seçersen, ödediğin ücreti geri ödüyor. Senin yapman gereken ise aboneliği 1 ay sonra bitiren seçeneği seçmek. Ek olarak kartı kaldırmayı da unutma. Sorun çıkacağını sanmam ama işini garantiye al.

İptal ettikten sonra sana soruyor, aboneliğin şimdi mi bitsin, belirli tarihte mi? Eğer hemen iptal etmeyi seçersen, ödediğin ücreti geri ödüyor. Senin yapman gereken ise aboneliği 1 ay sonra bitiren seçeneği seçmek. Ek olarak kartı kaldırmayı da unutma. Sorun çıkacağını sanmam ama işini garantiye al.
Eyvallah dostum çok sağol

JohnWick

Hayatta yaptıklarımız, sonsuzlukta yankılanır.
Ben 1 aylık abone oldum şimdi bu 1 aylık abonelik bitince 14 günlüğü başlatabilirmiyim ve game passda pubg görmüştüm geçenlerde şimdi arıyom ama yok pubg indiremiyozmu ya

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt