Xbox 360 Controller ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

berkantcgg

Torrent-Oyun.com
seninki orjinal mi ve nerden aldığını ve fiyatını söyleme ihtimalin var mı ?
Hepsiburada dan aldım diye hatırlıyorum 3-4 sene önce ve orijinalliğinden emin değilim fakat kalite açısından cidden inanılmaz kaliteli. Yani 120-180 lira bandında bi XBOX360 gamepad i alırsan kesinlikle memnun kalırsın ama orijinal olmama ihtimali elbet var. Kesin orijinal olsun dersen kablosuzlardan birini alıp wireless alıcı da satın alman gerekebilir. Bu da yaklaşık 350 lira civarı bir şeye denk geliyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
bu yazdıklarında bir tecrübe olmuş...fakat şu anda x box 360 game pad..tam bir fiyat perfornmans ürünü olmuyormu....bence oluyor....
ben en az 5-6 sene önce yaklaşık logitech g700 mouse aldım..işim gücüm yok...bizde zenginlik babadan oğula geçer misali çıktık vatan computer yollarına ))o zaman yeni ürün oldugu için 320 tl verdim....bir gram karşılığını almadım... 1 sene geçti geçmedi pil dayanmıyor....şarjlı pil kullanmaktan öte gitti artık wireless olan mouse kabloluya döndü....neyse gel zaman git zaman kullandım....geçtiğimiz 4 ay önce bozuldu kaldırdım attım rafa...yaptırmakta istemiyom...o kadar para verip kablolu çalışması psikolojimi bozuyordu....)orda sotede garibim everest kablolu 20 tl lik mouse vardı hiç beğenmezdim artık çok beğeniyorum aldım onu taktım....) harika çalışıyor ne güzel kırmızı ışıkları varmışta yanarmış
bazen fiyat perfonrmans öğreniyorum....zamanla
Bu arada her Everest, Frisby veya Snopy markalı ürün kesin dandiktir ve bir işe yaramaz diyemem.Yaklaşık 2 sene önce Everest Smx-R4 bir mouse almıştım, hala da kullanıyorum.Aynı şekilde Frisby Gamemax FK-G530QU model bir klavye almıştım o da 2 senedir sorunsuz çalışıyor.Garantileri de Nisan'da bitti.Yaklaşık 5-6 sene önce de bir bilgisayarcıdan 15 TL'ye Apoint M1 markalı bir mouse almıştım hala da iyi bir durumda.Bir tek tecrübe ettiğim kadarıyla söylüyorum; Snopy marka kulaklık ve gamepad alınmaz diyebiliyorum.Çünkü ikisinde de kötü tecrübeler yaşadım.Teknoloji işi biraz şans işi.İyi bir marka aldın diye bozulmayacak ya da çok iyi randıman verecek diye bir şey yok.Büyük markalar da ürünlerinde hatalar yapabiliyor.Mesela ADATA iyi bir markadır ama araştırdığım kadarıyla bazı SSD'lerinde kronik hatalar mevcutmuş vs.

Bu arada her Everest, Frisby veya Snopy markalı ürün kesin dandiktir ve bir işe yaramaz diyemem.Yaklaşık 2 sene önce Everest Smx-R4 bir mouse almıştım, hala da kullanıyorum.Aynı şekilde Frisby Gamemax FK-G530QU model bir klavye almıştım o da 2 senedir sorunsuz çalışıyor.Garantileri de Nisan'da bitti.Yaklaşık 5-6 sene önce de bir bilgisayarcıdan 15 TL'ye Apoint M1 markalı bir mouse almıştım hala da iyi bir durumda.Bir tek tecrübe ettiğim kadarıyla söylüyorum; Snopy marka kulaklık ve gamepad alınmaz diyebiliyorum.Çünkü ikisinde de kötü tecrübeler yaşadım.Teknoloji işi biraz şans işi.İyi bir marka aldın diye bozulmayacak ya da çok iyi randıman verecek diye bir şey yok.Büyük markalar da ürünlerinde hatalar yapabiliyor.Mesela ADATA iyi bir markadır ama araştırdığım kadarıyla bazı SSD'lerinde kronik hatalar mevcutmuş vs.
evet hepimizin aşk acısı gibi teknolojik yarası mevcut :)

Yan sanayi ürünler yani çakma ürünler kısa zaman sonra yıpranır ve bozulur. Çünkü içlerinde bulunan devre kartı, kapasitör, bobin, dram, tuş takımı vb. ucuz parçalardan imal edilir. Orijinal ürünler boşuna yüksek fiyatlara satılmıyor. Bozulduğu zaman garantisi olduğu için ücretsiz tamir ediyorlar veya birebir değişim yapıyorlar. Alacaksanız bu markalardan almanızı tavsiye ederim.

Ayrıca çakma ürünler genelde odun gibi olur. Tuşlar serttir. L3 ve R3 tuşları esnek değildir. Tam dairesel dönüş yapamaz.

Microsoft
Sony
Logitech
Razer
MSI
Steelseries
Monster

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Yan sanayi ürünler yani çakma ürünler kısa zaman sonra yıpranır ve bozulur. Çünkü içlerinde bulunan devre kartı, kapasitör, bobin, dram, tuş takımı vb. ucuz parçalardan imal edilir. Orijinal ürünler boşuna yüksek fiyatlara satılmıyor. Bozulduğu zaman garantisi olduğu için ücretsiz tamir ediyorlar veya birebir değişim yapıyorlar. Alacaksanız bu markalardan almanızı tavsiye ederim.

Ayrıca çakma ürünler genelde odun gibi olur. Tuşlar serttir. L3 ve R3 tuşları esnek değildir. Tam dairesel dönüş yapamaz.

Microsoft
Sony
Logitech
Razer
MSI
Steelseries
Monster
işte bende microsoft xbox 360 kolu arıyorum orjinal bulamassın diyorlar olsa alacam sen bulabilir misini orijinal ?

iyibirisi

Darbeli Matkap
Peki gardaşlar bu Monster Pusat mıydı neydi bunu kullanan var mı hiç aramızda yorum alabileceğimiz? Tipi falan güzel ama..

Özellikle bir ara Fifa %100 desteklemiyor, sağ analog aktif olmuyor falan diye okumuştum bir yerde. O konuda net bir bilgi alabileceğimiz biri olursa yeşillendirsin lütfen

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |

ISKA

Seviye 13

ISKA

Seviye 13
Yani anlamadım orjinal den umudu kestim zaten kimse bulamıyor diğer kollarda kullandım xbox hoşuma gitti 800 TL ye xbox one da alamam yani orjinal kadar iyi diyorlar ikisininde yorumlarıni okudum
F310, ya da f710 al en iyisi. Orijinal dualshock 3 ve xbox 360 bu devirde bulmak çok zor.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
F310, ya da f710 al en iyisi. Orijinal dualshock 3 ve xbox 360 bu devirde bulmak çok zor.
f310 kullandım ps3 kullandım orjinal xbox kaç zamandır gördüm o tasarımı çok hoş ele cuk oturuyor diyorlar zaten orjinal de gözüm yok yorumlarıda okudum orjinal değil ama onun kadar kaliteli diyorlar sorumu sordum zaten acaba hangisini almalıyım iki linkten

ISKA

Seviye 13
f310 kullandım ps3 kullandım orjinal xbox kaç zamandır gördüm o tasarımı çok hoş ele cuk oturuyor diyorlar zaten orjinal de gözüm yok yorumlarıda okudum orjinal değil ama onun kadar kaliteli diyorlar sorumu sordum zaten acaba hangisini almalıyım iki linkten
Ben kullandım, hiç sevmedim. Sol analog ve dpad farklı olunca garip gelmişti. Bir de elime çok büyük gelmişti. Al birini gitsin madem. Ama 1-2 seneye bozulursa sonra birine patlama da :D

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Ben kullandım, hiç sevmedim. Sol analog ve dpad farklı olunca garip gelmişti. Bir de elime çok büyük gelmişti. Al birini gitsin madem. Ama 1-2 seneye bozulursa sonra birine patlama da :D
yok niye patliyim :D zaten ömürlük değil bunu kullanıyım ölmeden içimizde kalmasın

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt