WWE 2K20 Originals [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BayLord51

Torrent-Oyun.com
yönetici olarak açtım beyaz ekran geldi 1-2 saniye sorna attı ?

atma sorununa bi çözüm varmıdır arkadaşlar boşunamı indirdik yardım edersiniz çok iyi olur tşkler

gokhantiryaki1

Torrent-Oyun.com
Selamlar crack malesef çalışmıyor 46 gb indirdiğim ile kaldım şu an oyun açıldıktan 2 saniye sonra kapanıyor kendiliğinden

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
hocam tarihi anladımda Vsnyc nasıl açık bırakıcam tam olarak pek bilgim yokta cevap verdiğin için tşkler
Oyuna gir options sonra graphic settings altda vsync yazar onu on yap save de çık.
Flood olmasın diye emir01903 evet bilgisiyar tarihi

gokhantiryaki1

Torrent-Oyun.com
Selamlar Hocam ben denedim bilgisayar tarihini 2019 ve 2018 yapmayı fakat işe yaramadı oyun ayarlarına hiç erişemedim çünkü exeyi çalıştırdıktan sonra oyunun penceresi açılıyor ve bir kaç saniye sonra kapanıyor.

Oyunu internet ve virüs programları kapalıyken kurdum crack de yaptım neden böyle oldu anlamadım aynı sorunu yaşayan başkaları da var gördüğüm kadarıyla. Bu sürüm için yeni bir crack çıkar mı acaba?

Selamlar Hocam ben denedim bilgisayar tarihini 2019 ve 2018 yapmayı fakat işe yaramadı oyun ayarlarına hiç erişemedim çünkü exeyi çalıştırdıktan sonra oyunun penceresi açılıyor ve bir kaç saniye sonra kapanıyor.

Oyunu internet ve virüs programları kapalıyken kurdum crack de yaptım neden böyle oldu anlamadım aynı sorunu yaşayan başkaları da var gördüğüm kadarıyla. Bu sürüm için yeni bir crack çıkar mı acaba?
+1 vsnyc ayarı yapmamız için oyunun açılması gerekiyor fakat oyun açılır açılmaz kapanıyor tarihi falanda değiştirdik hocam fakat bir işe yaramadı

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bunun hiç bir çözümü yok mu bende de maça başlarken oyundan atıyor işin komiği gtx 1060 3gb ile sorunsuz oynuyordum rx 5700 8gb ile oynayamıyorum oyunu şaka gibi

oyuna girdikten sonra cracklememe rağmen press any button kısmından sonra internetle ilgili bir problem veriyor ve girmiyor. Bir çözümü var mıdır ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt