WWE 2K20 Originals [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

WWE 2K20 Originals [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 46.96 GB

:pccikistarihi: 2020-03-19

:pcnot: Bu sürüm bağımsızdır ve 4 Orijinal DLC'nin tümünü içerir
> WWE 2K20 Originals: Bump in the Night
> WWE 2K20 Originals: Wasteland Wanderers
> WWE 2K20 Originals: Southpaw Regional Wrestling
> WWE 2K20 Originals: Empire of Tomorrow

Oyunun sürümü : v1.08.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

2K, oyuncuları 22 Ekim'de piyasaya çıkacak WWE 2K20'de Ringe Girmeye davet ediyor. Favori WWE Superstar'larınız, Legend'lar, Hall of Famer'lar ve NXT'nin en iyileri, şenliklere katılacak ve WWE 2K serisinin yeniden doğuşunu kutlayacak! WWE 2K20'de temel oynanış geliştirmeleri, kolaylaştırılmış kontroller ve seride şimdiye kadarki en eğlenceli ve yaratıcı şekilde kapsamlı giriş olacak. WWE 2K20 ayrıca Four Horsewomen/Women’s Evolution hikayelerine odaklanan tamamen yeni bir 2K Showcase, 2K Towers'ın dönüşü ve belirgin bir şekilde hem erkek hem de kadın oynanabilir karakterlere sahip yepyeni MyCAREER ile erkek ve kadın rakipleri içeren Mixed Tag Maçlarını da içerecek.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 10 (latest updates)
İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 / AMD Radeon HD 7850
Bellek:4 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 10 (latest updates)
İşlemci: Intel Core i7 3770 / AMD FX-8350
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290X
Bellek: 8 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Ben imzam da ki PC ile NBA 2K20 yi düşük ayarlarda rahat oynuyorum. Bu oyunu da aynı şekilde oynar mıyım?

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Ben imzam da ki PC ile NBA 2K20 yi düşük ayarlarda rahat oynuyorum. Bu oyunu da aynı şekilde oynar mıyım?
Benim sistem fx 8320 asus r9 270x 8gb ram ile 720p medium high arası vsync açık şekilde oynanıyor.Slow motion sorunu herkesde olmuyor benden daha iyi pc'ye sahip oyuncuda varken bende yok arkadaşımın işlemcisi ryzen 3 1400 ekran kartı gtx 1050ti 1080p rahat oynuyor tabi vsync açık tutmak şart bazı sahneler 60fps bazı sahneler 30fps olcak kamera geçişleri kapatmanız şart bunlar yapılsa slow motion olayı diye bir şey olmaz ama çoğu insan direk oyuna giriyor çözünürlük düşünce sanki düzelcekmiş sanıyorlar.Oyunun zaten motoru sıkıntılı yapımcılar kendisi açıkladı.

misugi

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar oyunu indirdim kurdum fakat yönetici olarak çalıştır dediğimde 1-2 saniye kalıp atıyor bir çözümü var mıdır ?

Oynayan arkadaşlar karakter seçiminde Hulk Hogan ve Holywood Hogan açık mı acaba bilgi verebilirmisiniz ?

oyunu yükledim yönetici olarak çalıştır dediğim zaman beyaz ekran geliyor sonrada kapanıyor acaba bir çözümü varmıdır

DooMRocK

Torrent-Oyun.com
Yeni notebook aldım bi oynayayım dedim ancak klavyede pgup ve pgdn tuşları numpad'de 3 ve 9'un altına gömülü. Oyunda da o tuşlara "doğrudan" basmamı istiyor, maalesef yapamıyorum. Var mı bir yolu menüdeki tuşları değiştirmenin?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt