WWE 2K20 - Digital Deluxe Edition [All DLCs + MULTi6] [CorePack V3] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

OMAR

15 Ağustos 2004∞
oyun win7 de açılmıyor. yüklemeyenlere şimdiden söyleyeyim Createfile2 Kernel32.dll hatası falan veriyor. win7 ye uyumlu değil oyun.
Oyunun minimum sistem gereksinimlerinde yazıyor ayrıca hangi dll hatasını veriyorsa o dll yi internetten yükleyip oyunun doysa konumuna atıp hatayı düzeltebilirsiniz.

Craetions'tan bir şey yaratacağım zaman (superstar,show vs.) oyundan atıyor. Hiç hata vermiyor.

Bunun bir çözümü var mı?

BayLord51

Torrent-Oyun.com
bro link atar mısın?

bir de şu lanet oyunda kontrol ayarlarını değiştiriyorum. tekrar açınca sıfırlanıyor.
tuş ayarı bütün korsanda öyle bende de öyle ben alıştım 5 saniye de ayarlıyorum ezberledim bu sene çok sorunlu çıktı oyun 2k19 daha güzel bence özelden attım linki

Arkadaşlar ben oyunu kudum. Maç başlayınca slow motion oluyor. Onu nasıl düzeltebilirim? Bu sistem ile slow motion yaşamam normal midir?

vrlglsn

Torrent-Oyun.com
arkadaş bu oyunun ilk codexi çiktiginda torrenten indirmiştim.. ben şimdi commonity e girmek istiyorum ne yapmam gerek li detayli bilgi verirmissiniz? codex ile commonity e girebiliyor muyuz ?

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt