WWE 2K20 - Digital Deluxe Edition [All DLCs + MULTi6] [CorePack V3] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

WWE 2K20 - Digital Deluxe Edition [All DLCs + MULTi6][CorePack V3]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CorePack V3

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 37.4 GB

:pccikistarihi: 22.10.2019

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

WWE 2K20'de temel oynanış geliştirmeleri, kolaylaştırılmış kontroller ve seride şimdiye kadarki en eğlenceli ve yaratıcı şekilde kapsamlı giriş olacak. WWE 2K20 ayrıca Four Horsewomen/Women’s Evolution hikayelerine odaklanan tamamen yeni bir 2K Showcase, 2K Towers'ın dönüşü ve belirgin bir şekilde hem erkek hem de kadın oynanabilir karakterlere sahip yepyeni MyCAREER ile erkek ve kadın rakipleri içeren Mixed Tag Maçlarını da içerecek.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 10 (latest updates)
İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 / AMD Radeon HD 7850
Bellek: 4 GB
DirectX: DX 11
Boş Alan: 49.0GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 10 (latest updates)
İşlemci: Intel Core i7 3770 / AMD FX-8350
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290X
Bellek: 8 GB
DirectX:DX 11
Boş Alan: 49.0 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Darryl Messer

Darryl Messer
WWE 2K15 ten sonra ilk defa bir WWE oyunu deneyeceğim açıklama yazısından yola çıkarak indiriyorum size güvenim var umarım güzel olur. Paylaşım için teşekkürler.

Darryl Messer

Darryl Messer
Update dosyasını indirdiysen eğer ki forumumuzda sadece update mevcut değil galiba. İndirdiğin yerde yazıyor olması lazım eğer indirmediysen hangi sürüm mevcut sende Codex mi?

Geçen gün paylaşılan torrenti indirdim kurdum oyunu açtıktan sonraki yükleme ekranı bir türlü geçmiyor. Bugün bunu görünce diğerini silip bunu yükledim yine aynı sorun var. Bu sorunu yaşayan var mı başka ya da çözümünü bilen ? Oyunun menüsünü göremedim daha yükleme ekranında sağ altta yuvarlak dönüp duruyor

Geçen gün paylaşılan torrenti indirdim kurdum oyunu açtıktan sonraki yükleme ekranı bir türlü geçmiyor. Bugün bunu görünce diğerini silip bunu yükledim yine aynı sorun var. Bu sorunu yaşayan var mı başka ya da çözümünü bilen ? Oyunun menüsünü göremedim daha yükleme ekranında sağ altta yuvarlak dönüp duruyor
internete bağlamak istediği için oluyor interneti kapatıp girersen menü gelicektir sonra eski haline getirebilirsin interneti

Şu videodakini denermisin rica etsem.
Aynısını yaptım ve hepsi açıldı teşekkür ederim.

VolkanK

Mr. GrandVolkanas
Slow motion hatassını yaşayan tek ben miyim acaba ? Nvidia 760m 2gb olduğuna rağmen slow motion yaşıyorum.

Strongbomb

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Oyunu İndirdim kurulumu yaptım fakat açmaya çalıştıgımda hiç bir tepki vermiyor. Yönetici olarak çalıştırdım gene aynı hiç bir tepki yok Crack felanda kurulumda yoktu Nerde yannış yapıyorum yardımcı olabilecek varmı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt