WWE 2K20 [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
reis çince ya virüs felan yada fake olabilir mi ? denedin mi yada deneyen var mı ?
Ben denemedim ama crackwatchda deneyenler var 1.04 uptade kadar güncellenmiş bump night dlc gözükmüyormuş.Kısaca iki ucu boklu değnek.Korsan için ümidini kes bence.

Son düzenleme:

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Ben denemedim ama crackwatchda deneyenler var 1.04 uptade kadar güncellenmiş bump night dlc gözükmüyormuş.Kısaca iki ucu boklu değnek.Korsan için ümidini kes bence.
hata var demiştim sildim codex i repack indirdim ondada aynı hata var universe ve 2k towers ve diğer girişlerde sorun yok ama ama my career ve 2k originals (bump the night ve yeni gelecek olanlar ) o 2 sine girdiğimde direkt oyundan atıyor önceden böyle bir sorun yoktu 2 gün önce codex te bu olmaya başladım sildim repack indirdim hala aynı sorun var lütfen yardım et nasıl çözecem biliyor musun ?

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
hata var demiştim sildim codex i repack indirdim ondada aynı hata var universe ve 2k towers ve diğer girişlerde sorun yok ama ama my career ve 2k originals (bump the night ve yeni gelecek olanlar ) o 2 sine girdiğimde direkt oyundan atıyor önceden böyle bir sorun yoktu 2 gün önce codex te bu olmaya başladım sildim repack indirdim hala aynı sorun var lütfen yardım et nasıl çözecem biliyor musun ?
İnterneti kapalı gir ben öyle yapmıştım.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
olmuyor reis universe ve exhibition maçlarda sorun yok 2k towers 2k originals menüdeki superstars arena yapma vb yerlere girdiğim zaman çat atıyor oyundan ? eskiden böyle bişey yoktu ?
Harici harddiskten oyuna girip denedim universe 3-4 maç atam dedim 2 maç sonrası benide attı hata vermeden exhibition girdim baya oynadım hiç atmadı acayip sıkıntılı oyun orjinalde baya düzelttiler sorunları ama gene sıkıntıları var.Çin indirimleri başlicak 23 ocakda arjantin vpn ile steamden 94tl düşüyor orjinal al rahatlarsın valla bende indirimi bekliyorum orjinal alıp kurtulcam.

mrymex

Seviye 1
neden sureklı yasam cekım modunda oynuyorum ? gtx 950m gforce , 16gb ram 4 gb erkan kartı i7 işlemci var

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt