WWE 2K20 [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Şu Cm Punk'ın dönüşünü birkaç ay önce yapsalardı belki de WWE 2k19'da Cm Punk'da yer alırdı...
bildiğim kadarıyla her sene wrestmania sonrası adamları kıyafetleri , arenayı falan bırakıyorlar güncellemeyi wrestmania kadar yapıyor lar sonra başka mekanikle modlarla falan uğraşıyorlar bildiğim kadarıyla

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Şu Cm Punk'ın dönüşünü birkaç ay önce yapsalardı belki de WWE 2k19'da Cm Punk'da yer alırdı...
Dönüş yapsa bile cm punk koymazlar adam güreş kariyerine geri dönmedi sadece talk show gibi bir wwe programında düzenli yer alcak o kadar.Eğer wrestlemania'da güreşe çıkarsa o zaman 2k21de olur.

Dönüş yapsa bile cm punk koymazlar adam güreş kariyerine geri dönmedi sadece talk show gibi bir wwe programında düzenli yer alcak o kadar.Eğer wrestlemania'da güreşe çıkarsa o zaman 2k21de olur.
Güreş kariyerine geri dönmediğini biliyorum. Fakat o şirket için zamanında yıllarca güreşti ve aktif olarak güreşmese bile şirketle sözleşmesi olduğu sürece oyuna koyarlar. Tıpkı Booker-T, Stone Cold gibi. Onlar da şovlarda hostluk yapıyorlar ama oyunlarda yer alıyorlar.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Beklemeyin boşuna kırılmaz artık ben wwe 2k20 modellerini 2k19 ekleyip oynamaya başladım bile

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Yeni 1.03 güncellemesi bugün çıktı codex bunuda kırmazsa dahada beklemeyin şuan oyun %50 indirimde playstore greengaming gibi sitelerde

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Crackwatch yorumları okudum wwe 2k20 için çinli bir sitede 1.04 versiyonlu paylaşmışlar çalışıyormuş.Bilginize.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
oyunu full sildim hata verdiği için şimdi baştan indirecem dlc v1.04 lü hali varsa ve güvenilirse atar msını linkini yoksa fitgirl repack den indirecem en güvenilir ora heralde
Fitgirlde 1.04 yok 1.04 olan tek yer özelden attığım linkti.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt