WWE 2K20 [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
oh be kırıldı mı reis acaba codex var bende nasıl yüklücem birde bump the night dlc si ile uyumlu değil mi ?
Onun yanıtını ben sana özel mesajda verdim hatta videolu anlatım bile göstermiştim.Diğer soruna gelicek olursam henüz kırılmadı kırılsın özelden atcam zaten aklımdasın.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Onun yanıtını ben sana özel mesajda verdim hatta videolu anlatım bile göstermiştim.Diğer soruna gelicek olursam henüz kırılmadı kırılsın özelden atcam zaten aklımdasın.
sana mesaj attıktan sonra yaptım reis bump the night zaten burda o yeni gelen patch bump the night ile uyumlu mu diye sormuştum

update codex tarafından kırıldığı zaman sitede paylaşacak mısınız ? indirdik kurduk çalıştırdık. slow motion + control save + oyundan atma gibi sabit hatalar almaya devam ediyorum :rolleyes:

BayLord51

Torrent-Oyun.com
update codex tarafından kırıldığı zaman sitede paylaşacak mısınız ? indirdik kurduk çalıştırdık. slow motion + control save + oyundan atma gibi sabit hatalar almaya devam ediyorum :rolleyes:
aynen niye kırılmadı bu 1.02 patch nba hepsi kırıldı denuvo da yok ? eklenince anında siteye ekleyebilir misiniz yada haber verin kırıldı diye biz bi yerden buluruz

aynen niye kırılmadı bu 1.02 patch nba hepsi kırıldı denuvo da yok ? eklenince anında siteye ekleyebilir misiniz yada haber verin kırıldı diye biz bi yerden buluruz
şuan oyundan atma hatalarından birinin sebebini anladım, royal rumble da sıra sıra koydum karakterleri, bazı karakterler de oyundan atıyor, o karakterleri hiçbir şekilde ne oynayabiliyoruz ne de görebiliyoruz direk atıyor o_O

BayLord51

Torrent-Oyun.com
şuan oyundan atma hatalarından birinin sebebini anladım, royal rumble da sıra sıra koydum karakterleri, bazı karakterler de oyundan atıyor, o karakterleri hiçbir şekilde ne oynayabiliyoruz ne de görebiliyoruz direk atıyor o_O
ulan oyun bi kerede adam akıllı çıksana oyuna bende de hatarlar gampead ayarı kaydetmiyor oyundan atıyor dediğin gibi birde lag var slow motion yani :rolleyes::rolleyes:

Rearings

Torrent-Oyun.com
namussuz bide fanı olduğumuz için güzel oyun ama çok hatası var bazı maçlarda yükleme ekranında donuyo tek sıkıntı o şuanlık benim için

namussuz bide fanı olduğumuz için güzel oyun ama çok hatası var bazı maçlarda yükleme ekranında donuyo tek sıkıntı o şuanlık benim için
Hulk Hogan Brock Lesnar Sting gibi karakterleri almamaya çalış. o hatanın sebebi bazı karakterleri oynatmamasından kaynaklanıyor + internet bağlantını kontrol et öyle olduğunda alt+tab yapıp .

Sizde de kemerler kısmında sadece WWE kemeri mi var? Diğer hiçbir kemer gözükmüyor bende

Şu Cm Punk'ın dönüşünü birkaç ay önce yapsalardı belki de WWE 2k19'da Cm Punk'da yer alırdı...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt