WWE 2K20 [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar

WWE 2K20 [CODEX ]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 45.38 GB

:pccikistarihi: 22.10.2019

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

WWE 2K20'de temel oynanış geliştirmeleri, kolaylaştırılmış kontroller ve seride şimdiye kadarki en eğlenceli ve yaratıcı şekilde kapsamlı giriş olacak. WWE 2K20 ayrıca Four Horsewomen/Women’s Evolution hikayelerine odaklanan tamamen yeni bir 2K Showcase, 2K Towers'ın dönüşü ve belirgin bir şekilde hem erkek hem de kadın oynanabilir karakterlere sahip yepyeni MyCAREER ile erkek ve kadın rakipleri içeren Mixed Tag Maçlarını da içerecek.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 10 (latest updates)
İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 / AMD Radeon HD 7850
Bellek: 4 GB
DirectX: DX 11
Boş Alan: 50GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 10 (latest updates)
İşlemci: Intel Core i7 3770 / AMD FX-8350
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290X
Bellek: 8 GB
DirectX:DX 11
Boş Alan: 50 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

VolkanK

Mr. GrandVolkanas
Teşekkürler :)) Şimdi kafamda tek birr soru var:
Nvidia GTX 760M bunu kaldırır mı ?!?

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Slow motion sorunu bunda da var mı?Geçen senelerde çok can sıkıyordu.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
bu delxua edition mu bütün dlc leri sonradan ekleyebiliyor muyuz yoksa repack mi beklicez

Vensoz

Torrent-Oyun.com
WWE oyunlarıyla pek alâkam yok. Aynı pcden iki kişi oynayabilir miyiz?

enes5734

Torrent-Oyun.com
repack ler ne zaman çıkar cumaya kadar inip bitmesi gerek oyunun internet gidiyor cuma acaba bunu indirem mi yoksa bugün repack falan çıkar mı özellikle fitgirl repacck adamlar bütün dlc yi koyuyor ?
bence çıkar cumaya kadar ama baktın yarin akşam veya perşembe sabahtan hala yok indirirsin

BayLord51

Torrent-Oyun.com
bence çıkar cumaya kadar ama baktın yarin akşam veya perşembe sabahtan hala yok indirirsin
ben 45 gb codex indiriyim ya sonradan bütün dlc leri eklerim reis nasıl eklendiğinde bilgi edinirsen banada haber veriri misin beni unutma burda buluşuruz sendemi codex i indiriyorsun

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Oyunu denedim fx 8320 r9 270x 8gb ram sistemi ile 720p medium çözünürlükte çok akıcı oynatıyor slow motion olayı yok 2k19da'da yoktu gerçi kimisi var demiş.The fiend var accelator ve myplayer dlcside mevcut.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
Oyunu denedim fx 8320 r9 270x 8gb ram sistemi ile 720p medium çözünürlükte çok akıcı oynatıyor slow motion olayı yok 2k19da'da yoktu gerçi kimisi var demiş.The fiend var accelator ve myplayer dlcside mevcut.
dlc leri ekliyorlar metin dosyası ile yarın yada öbür gün video atarlar yabancılar youtuba da

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt