WWE 2K19 Türkçe Yama - %45 [APEX ÇEVİRİ]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bir albüm çıktığında; örnek bir kayıt gazete, dergi, ya da tv kanallarına, tanıtımı yapılması amacı ile yollanır. Bunun adı promotional copy / promo copy / promo'dur. Size özel mesaj gönderdim aşk olsun siz benimkine bakmadınız Yasin Bey :D
Öylemi çok özür dilerim özel mesajlara falan bakmıyorum bu aralar bakıp cevap yazacağım :):))

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Hocam bir oyun için tr yama isteğini nereye yazmamız gerek ?
Bana özelden mesaj olarak atabilirsiniz. Eğer dediğiniz oyunun dosyalarını açmayı başarırsak elimizdeki oyunları bitirince uygun gördüğümüze geçiş yapabiliriz.
O zaman hocam 2 oyun üstünde çalışmanız bittiğinde The Punisher'a göz atmanızı isterim taş gibi oyunun tr yaması yok.
Not aldım boş zamanımda bakarım.
Dostum cevap verdiğin için teşekkürler fakat bu promo dediğin ne oluyor
Ses dosyası olmayan metinler. Universe'de falan rpg gibi kendimiz seçebildiğimiz diyaloglar. Bazen kendimiz bile oluşturabiliyoruz bunları.

Bana özelden mesaj olarak atabilirsiniz. Eğer dediğiniz oyunun dosyalarını açmayı başarırsak elimizdeki oyunları bitirince uygun gördüğümüze geçiş yapabiliriz.

Not aldım boş zamanımda bakarım.

Ses dosyası olmayan metinler. Universe'de falan rpg gibi kendimiz seçebildiğimiz diyaloglar. Bazen kendimiz bile oluşturabiliyoruz bunları.
eyvallah kral tekrardan kolay gelsin.

Kolay gelsin. Bu oyunu daha önce oynamadım ama hikayesi falan olmadığından tr yaması yapılacak bir oyun değil diye düşünüyorum ama :rolleyes:

VΣNOM

ωє αяє νєησм
IBAN HESABI BAĞIŞ İÇİN KONUYA EKLENDİ

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.
Arkadaşlar oyunları tam anlamıyla tadını çıkarmak icin tütkçe oynamak icin yani bence adamlara az da olsa destek olmamız gerektigini düşünüyorum emek veriyorlar bizler icin ilk bagıs ben yapıyorum bakalım hayırlısı olsun.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Çeviri yüzdesi %45 olarak güncellenmiştir. Konudaki gibi Türkçe font sorunu hâlen çözülmemiştir. Çözmede yardımı dokunabilecek varsa benimle özelden iletişime geçsin. Zira düzeltilmezse konudaki gibi desteklenmeyen karakterlerin yerine .'ları olmayanları yapılıp öyle çevrilecektir.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt