WWE 2K19 Digital Deluxe Edition [FitGirl Repack] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Sakın repack yada fitgirl yüklemeyin arkadaş torrenti 5 saat sürüyor setupu gece açık bıraktım sabah uyandım %5 olmuş hala 19 saat var diyor gidin 40 gb olanı indirin aynı zamana denk gelir.

Sharplife

Torrent-Oyun.com
Gençler fgpack.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum %12.7 de bu hatayi aliyorum lutfen yardim edin

Sharplife

Torrent-Oyun.com
Torrenti setup'ın olduğu yere tekrar başlatın aynı Steam'deki gibi dosyaları kontrol etme işlemi başlaması lazım. O bitince Setup'ı yönetici olarak açın. Kurulumu c'ye yapın. C harici kurulumlarda repack sürümlerde sıkıntılar çıkabiliyor. Yeterli kadar depolama alanına sahip olduğunuzdan da emin olun.
Torrent setup'in olduğu yere nasıl balaticaz ki c ye kuruyorum zaten birde depolama alanım fazlasıyla var ilgin için tesekur ederim bu arada

KvcSHN

Seviye 2
1 saat 36 dakikada %3.4 doldu bu ne saçma birşey ya. 42 saat var hala hele.
i7-7700HQ 8 GB Ram GTX 1050 li sağlam bilgisayara bu ne demek?
İndirmek 7 saat sürdü zaten 42 saat dosyayı çıkarmak ne ?

ss16

Torrent-Oyun.com
Ben niye connection error alıyorum ? Hata verip duruyor menüye bile giremedim daha..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt