WWE 2K19 Digital Deluxe Edition [FitGirl Repack] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
KaOsKrew diye bir repack grubu var. O güvenilir mi sence ?
O grubu ben 3-4 sene önce kullanıyordum oyunlardan aşırı dosya siliyor adamlar ya müzik olmuyor ya başka şey şuan önermem adamlar o kadar işsiz ki kurulum ekranında ki erotik kızları bile kendileri photoshop ile yapıyorlar almıyorlar yani o derece :D Bence Xatab Repack indir sorun yaşamazsın.

2k19 u oynayamıyorum malum ama 2k18 de de dlc lerim yok ruby riot vs nasıl açabilirim bunları ?

neyse boş verin bir yerde gördüm dosya indirip atınca gelir sandım dosyayı indirip attım hiçbirşey gelmedi aksine yaptığım bütün kostümler gitti bir daha da hayatta uğraşıp yapamam zerre şansım yok şu hayatta .

VΣNOM

ωє αяє νєησм
2k19 u oynayamıyorum malum ama 2k18 de de dlc lerim yok ruby riot vs nasıl açabilirim bunları ?
DLC'ler yüklü ve kilitli ise;
Oyunun kurulu olduğu dizindeki steam_emu.ini dosyasını aç ve DLCUnlockall=0 satırını DLCUnlockall=1 olarak değiştir. Olması lazım.
neyse boş verin bir yerde gördüm dosya indirip atınca gelir sandım dosyayı indirip attım hiçbirşey gelmedi aksine yaptığım bütün kostümler gitti bir daha da hayatta uğraşıp yapamam zerre şansım yok şu hayatta .
Bu site haricinde indirilen dosyalardan mesuluyiet kabul edilmiyor diye biliyorum.
Neyi?

VΣNOM

ωє αяє νєησм
merhaba ben yeni katıldım aranıza yeni yeni oyun indirmeye başladım ilk bu oyunum diyebilirim kurulum konusunda biraz zayıfım kurulması zor mu veya kurulum videoları filan varmıdır yardımcı olursanız sevinirim

merhaba ben yeni katıldım aranıza yeni yeni oyun indirmeye başladım ilk bu oyunum diyebilirim kurulum konusunda biraz zayıfım kurulması zor mu veya kurulum videoları filan varmıdır yardımcı olursanız sevinirim
Benim 5-6 saatte kurulum işlemi bitti. Ama sisteme göre farklılık gösterebilir. Setup işlemini yapmak kolay seni zorlayacak bir şey yok. Sadece kurulumu uzun sürüyor o kadar. Birde sistemin iyiyse indirmeni tavsiye ederim, oyunda optimizasyon sıkıntısı var. Seni üzebilir.

Benim 5-6 saatte kurulum işlemi bitti. Ama sisteme göre farklılık gösterebilir. Setup işlemini yapmak kolay seni zorlayacak bir şey yok. Sadece kurulumu uzun sürüyor o kadar. Birde sistemin iyiyse indirmeni tavsiye ederim, oyunda optimizasyon sıkıntısı var. Seni üzebilir.
sistemim iyi sayılabilecek düzeyde durumda cevap verdiğin için teşekkür ederim

oyunu kurdum verilen hataları düzelttim ama oyunu açmak için simgeye tıklıyorum açılmıyor lütfen help please :c

VΣNOM

ωє αяє νєησм
bende herhangi bir slow motion yok uptade yapmam şart mı?
Değil ama yaparsan performans artışı sağlarsın.
oyunu kurdum verilen hataları düzelttim ama oyunu açmak için simgeye tıklıyorum açılmıyor lütfen help please :c
Sistem gereksinimlerinizi karşılamıyor olabilir. İşletim sisteminiz 64 bit olmak zorunda. Ayrıca yönetici olarak açmayı veya uyumluluk modunda açmaya çalışın. Grafik sürücünüzün düzgün yüklendiğinden ve güncel olduğundan emin olun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt