WWE 2K19 Digital Deluxe Edition [FitGirl Repack] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

WWE 2K19 [FitGirl]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: SETUP

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Gömülü

:pcboyut: 28.4 GB

:pccikistarihi: 5 Ekim 2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:
Ana sürüme ek olarak içerisinde bulunan DLC'ler şunlardır:
• WWE 2K19 – Rey Mysterio & Ronda Rousey

• WWE 2K19 – WOOOOO! Edition Pack
• WWE 2K19 – Accelerator

• WWE 2K19 – MyPlayer KickStart

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 7
İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 670 / Radeon HD 7850

DirectX: Sürüm 11
Boş Alan:50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 7, Windows® 8 (8.1) or Windows® 10
İşlemci: Intel Core i7 3770 / AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon R9 290X

DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

BayLord51

Torrent-Oyun.com
reis codex sürümüne update olarak atamaz mıyız ? boşuna mı indirdik 40 gb :(

ISKA

Seviye 13
reis codex sürümüne update olarak atamaz mıyız ? boşuna mı indirdik 40 gb :(
Uyumlu olmaz maalesef. Update gelmesi lazım. Codex genelde paylaştığı sürümlerde dlc varsa .ini dosyalarından 1 olarak ayarlayıp açılabiliyor ama bunda öyle bir yorum vs görmedim hiç. Bir diğer slow motion sorunu içinde millet optimizasyondan kaynaklı demiş. Çok kötüymüş optimizasyonu.

Woéx

Mermiye Hükmeden Nişancıdır.
Güzel Oyun Bilgisayar Kaldırsada Oynasam :/ Biz 2k16 İle Devam Ediyoruz :D Ring Dışında Başka Yerlere Gidebilseydik En Azından Keşke :') 2k16'da Tüm Karakterleri Nasıl Açarım Torrentle İndirdim Jeff Hardy Rey Mysterio Fln Yokda Hep Dandik Adamlar :D

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
başka bir torrent sitesinde kurulumun 4-5 saat kadar sürdüğü yazıyor doğru mu bilginiz var mı ?

ISKA

Seviye 13

SELENOVIC

Kod Adı PC-FORMAT
Fitgirl'ün dediğine göre
  • Installation takes: ~2-2.5 hours on 8-threads CPU; ~3-4.5 hours on 4-threads CPU. Be advised before downloading.

Boyutunun düşük hâli ve dlcler içerisinde mevcut.
Nba 2K19 gibi kısıtlı mı peki hani dövmeler saç sakal falan kariyer modları için oynuyorum ilk defa wwe’yi oynıcağım için çok bilgi sahibi değilim

ElsenDADASOV

Converting oxygen into carbon dioxide since 2001
CODEX baba neden Digital Deluxe çıkarmıyon Fitgirl ne olm ya Fitgirl repacklar genellikle yarıda kalıyor.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
CODEX baba neden Digital Deluxe çıkarmıyon Fitgirl ne olm ya Fitgirl repacklar genellikle yarıda kalıyor.
Codex indirenler o sürüm standart değil digital deluxe edition haberiniz olsun season pass hariç tüm dlcler var açmak için steam_emu dosyasını notepad ile açıp DLCUnlockall=0 kısmını DLCUnlockall=1 yaparak aktif edebilirler bende codex sürümünde oynuyorum season pass henüz çıkmadı bu ekim ayı sonuna kadar season passdaki karakterler çıkacak steam sayfasında yazıyor ayrıca Geceleri genelde community creations girilebiliyor aynı 2k18deki olduğu gibi tabi 5-6 kere denemede anca giriş yapılıyor ve indirme sınırı 20 değil 2-4-5 gibi değişiyor bazen bilmeyenlere duyurulur.

ISKA

Seviye 13
Codex indirenler o sürüm standart değil digital deluxe edition haberiniz olsun season pass hariç tüm dlcler var açmak için steam_emu dosyasını notepad ile açıp DLCUnlockall=0 kısmını DLCUnlockall=1 yaparak aktif edebilirler bende codex sürümünde oynuyorum season pass henüz çıkmadı bu ekim ayı sonuna kadar season passdaki karakterler çıkacak steam sayfasında yazıyor ayrıca Geceleri genelde community creations girilebiliyor aynı 2k18deki olduğu gibi tabi 5-6 kere denemede anca giriş yapılıyor ve indirme sınırı 20 değil 2-4-5 gibi değişiyor bazen bilmeyenlere duyurulur.
Aradığım yorum işte. Ağzına sağlık. Birçok kişinin işine yarayacaktır bu. Codex'in çoğu paylaştığı oyunda böyle. Ayarlamak gerekiyor.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Aradığım yorum işte. Ağzına sağlık. Birçok kişinin işine yarayacaktır bu. Codex'in çoğu paylaştığı oyunda böyle. Ayarlamak gerekiyor.
Teşekkür ederim.Maksat bilgilendirmek community cretaions yüzünden oyunu orjinal alırdım 2k15 2k16 2k17ye kadar ama 2k18 deki açık 2k19dada geçerli olduğu için bende artık orjinale yönelmiyorum çünkü değmez online oynayan oyuncu zor bulursunuz konsoldaki gibi rahat bulmuyor ve 2k18de çalışan sound editor programı 2k19da çalışıyor denedim sıkıntısı felan yok.Ne işe yarıyor o program diyenler için oyuna istediğiniz müzikleri ekleyebiliyorsun ister ana menu için ister güreşcilerin giriş müziği ister show müziği farketmez.

Saol Başkan Teşekkürler :) bi deniyek bakayım :D Genelde WWE oyunlarını sevmem ama işin içinde Bruce Lee olunca beni benden alıyor :D Umarım bruce lee dlc'si de vardır :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt