WWE 2K19 [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
sorunu çözdüm küçük ekranda oynuyorum ama hızlı oynuyorum :D Ronda nasibini aldı benden survivor series in spoiler ını vermiş oldum :D

vrlglsn

Torrent-Oyun.com
oyun sorunsuz calişiyor saolun.. bişey sorcam oyunda download kısmında community creations olan yerin crakci var mi ya oradan güreşçi indirmek istiyorum ama olmuyor.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
oyuna 1.03 patch ını indirip attıktan sonra kostüm olarak ne yaptıysam silindi oyunu sıfırlamamı istedi sonra oyun sürekli o yes ve no bölümünde kaldı oyun dosyam duruyodu tekrar yükledim ama bu patch ı yaptıklarım silinmeden nasıl atıcam ? birde 22 sinde yen dlc karakterleri gelicek onları da açmak istiyorum nasıl yapıcam ?

VΣNOM

ωє αяє νєησм

vrlglsn

Torrent-Oyun.com
https://www.torrent-oyun.com/threads/wwe-2k19-venom-edition.526542/#post-4502636
bunda var diğer konudakiyle aynı 2k19 anlatımları sadece yazılımları smacktalks'dan güncel sürümlerini indirin. o kullanıcı benim onu da paylaşan ama o eski banlı hesap o yüzden düzeltemiyorum
hocam saolasında ben commonty mi nedir ordan güreşçi indirmeyi yaptim..

tek isteğim oyunda ki giriş şarkilarini değiştirmek ve mod ne varsa mod yapmak... oyun kırık bende buradan indirdim zaten.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
hocam saolasında ben commonty mi nedir ordan güreşçi indirmeyi yaptim..

tek isteğim oyunda ki giriş şarkilarini değiştirmek ve mod ne varsa mod yapmak... oyun kırık bende buradan indirdim zaten.
Dediğim gibi smaktalks'taki yeni sürümlerini kullanabilirsiniz benim konudaki anlatımlardan yararlanarak.

vrlglsn

Torrent-Oyun.com
hocam online olarak güreş indirme var ya community creations, girebiliyormuyuz ona ben şuanda giremiyorum hata veriyorda.. nasil çözücez bu sorunu

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt