WWE 2K19 [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

WWE 2K19 [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 43.22 GB

:pccikistarihi: 5 Ekim 2018

:pcoyungoruntuleri:

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 7
İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 670 / Radeon HD 7850

DirectX: Sürüm 11
Boş Alan:50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit: Windows® 7, Windows® 8 (8.1) or Windows® 10
İşlemci: Intel Core i7 3770 / AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon R9 290X

DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

MrDoc

Torrent-Oyun.com
Digital Deluxe Edition kırıldı mı acaba?

ElsenDADASOV

Converting oxygen into carbon dioxide since 2001
Deluxe edition kırıldı ama 3dm sürümü olduğu için onu eklemedim. Codex yakın zamanda deluxe sürümünü de mutlaka halledecektir. O zaman paylaşırız.
Hocam ne kadar çeker Deluxe editionın çıkması yarına filan olurmu en çabuk?

ISKA

Seviye 13
Hocam ne kadar çeker Deluxe editionın çıkması yarına filan olurmu en çabuk?
Ne zaman çıkar bilemiyorum. Kaynaklara düşerse ekleriz. 3dm pek önermem açıkçası çünkü zamanında virüs vs buluyordu ve crackleri çok sorunluydu. En basit örnekleri fifa 15, mgs pp. Gerçi onlar denuvoluydu bunda denuvo yok. Codex deluxe sürümünü kırarsa haber veririm size. Takip ediyorum. Oyunun notlarına da baktım herhangi bir dlc ek paket vs yazmamışlar ki muhtemelen dedikleriniz bu oyun içerisinde yok.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Beyler şimdi konuştuklarınızdan anladığım kadarıyla bunda reymisteryo yok o zaman indirmeyi durduruyorum dediğiniz sürüm çıkınca haber verirmisiniz. :)

EfsaneGazoz

Çok mu acıktın Ferman? Acıkma.
Paylaşım için teşekkürler WWE serisinden sadece WWE'12 (2012 değil yalnız) onu oynamıştım eskiydi herhalde grafikler eski oyuna benziyordu aklıma gelmişken okuduklarıma göre Reymisteryo yok herhalde o biraz üzdü.

deniz1

Seviye 1
no denuvo no problem oyunun yayınlanmasına daha 4 gün var :D ah bir de fifa 19 görebilsek

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
partlı indirmek isteyen olursa link verebilirim deluxe edition için

Eyw hocam. Bir de Repack mevcut mu ? Delux yada bunun . fifa 19 un da unlock repack ide var mı ? bakabilirmisiniz. 500Kbs hız :/

ISKA

Seviye 13
Eyw hocam. Bir de Repack mevcut mu ? Delux yada bunun . fifa 19 un da unlock repack ide var mı ? bakabilirmisiniz. 500Kbs hız :/
Repack bakarım ama şu an için repack oyunlarına girişmedim. Takip ederim repacki çıkarsa haber veririm size. Fifa 19'u da bilmiyorum repacki varmı ama onada bakarım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt