Torrent-Oyun | WRC 9 - FIA World Rally Championship FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Kapak 3.1.png

WRC 9 - FIA World Rally Championship
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: Epic Store

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 20.3 GB

:pccikistarihi: 4.09.2020

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:pcnot: İşletim sisteminiz Windows 10 olmak zorundandır.

:pcoyungoruntuleri:
0000000000_WRC.jpg
0.01769400 1588252687.jpg
buy-wrc-9-fia-world-rally-championship-smartcdkeys-cheap-cd-key-3-800x450.png
Efde-TaX0AISqOq.jpg
f4e87552-1d9c-4527-b120-154de03767ed_wrc8-2560x1440.jpg
our_wrc_9_video_coverage_starts_now-21797.jpg
WRC-9-cropped-1024x553.jpg
WRC-9-FIA-World-Rally-Championship_20200830104215-1024x576.jpg

:pcoyunhakkinda:
WRC 9 Deluxe Edition

WRC 9 Deluxe Edition içerikleri:
  • WRC 9
  • Toyota Corolla 1999
  • Barcelona Super Special Stage (SSS)
  • Kariyer gelişim takviyesi
2019'daki başarılı geri dönüşün ardından WRC lisansı tekrar sağlandı ve WRC 9 çıtayı daha da yükseltti.
En iyi sürücülerin övgüyle söz ettiği gerçekçi fizik unsurlarına sahip olan üst düzey Off-Road simülasyonu WRC 9, yeni ralliler (Kenya, Japonya, Yeni Zelanda) ve topluluk için tasarlanan oyun modlarıyla daha fazla içerik sunuyor. Tamamen özelleştirilebilen Kulüp sistemi, kendi liglerinde arkadaşlarına meydan okumana olanak tanıyor.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_5.png

:pcoyunfragmani:
OYNANIŞ

NOT:
İkinci torrent repack'tir.Boyut haricinde bir farkı yoktur.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Tavsiye edilen sürüm Fitgirl Repack'tir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
güzel oyun fitgirl yükledim açıldı son olarak projectcar 3 denedim sildim vrally denedim kontrol korkunçtu bunda çok gaza yüklenmezsen oynanışı çözüyorsun gibi, kariyerde takvim falan yapmışlar menü karışık olmuş Türkçe menü olsa iyi olacak

selim843

Torrent-Oyun.com
oyun yönetici olarak çalıştır deyince açılıyor. hemen ekrana epic games hatası heliyor 3 saniye sonra atıyor. çözüm bulan varsa yazsın lütfen

Arkadaşın dediği gibi oyunda epic games hatası geliyor ve enter yapınca atıyor. Bir çözüm yolu varsa paylaşabilir misiniz ?

ulascan2002

Torrent-Oyun.com
epic games hatası veriyor yokmu açabilen :( olmazsa fitgirl indircem

Arkadaşlar oyuna normal girdiğimde sorun yok ama direksiyonu usbye takınca oyundan atıyor bilgisi olan var mıdır?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt