Torrent-Oyun | WRC 10 - FIA World Rally Championship [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
(A) WRC 10 KAPAK 2.png

WRC 10 - FIA World Rally Championship [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 32,9 GB

:pccikistarihi: -02.09.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1462810/WRC_10_FIA_World_Rally_Championship/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

pixlr-bg-result (3).png

WRC 10 - FIA World Rally Championship

WRC 10, 50. yılını kutlamak için yeni içerikler ve deneyimlerle dolu yepyeni bir yıldönümü sürümüyle geliyor. 1973'ten günümüze yaşanan en nefes kesici anları bizzat deneyimle! WRC 10'un Tarih Modu, sürüş yeteneklerini dönemin koşullarına uydurmanı gerektirecek 19 tarihi yarışla sınıyor.

[Temsili]

Daha önce yayınlanmamış WRC içerikleri:
>> 4 yeni 2021 ralli yarışı: Estonya, Hırvatistan, Belçika ve İspanya
>> Akropolis, San Remo, Almanya ve Arjantin'in de dahil olduğu 6 tarihi ralli yarışı
>> 120 özel bölüm
>> 2021 sezonundan 52 resmi takım (WRC, WRC2, WRC3, Junior WRC)
>> Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi, Toyota ve çok daha fazla markadan 20 efsanevi araba

En gelişmiş ve en dolu yarış oyunu modu olmasıyla ünlü Kariyer Modu ciddi şekilde geliştirildi ve artık kendi takımını oluşturup modern arabalara kendi renklerini ekleyebileceğin özelleştirme imkânları sunuyor!

[Temsili]

Aşırı gerçekçi ve ultra hassas fizik motoru ile WRC 10; tüm yüzeylerde daha iyi aerodinamik kuvvet, turbo ve fren yönetimi ile sürüş deneyimini daha da iyileştiriyor. Ses tasarımı da bu deneyimi daha da güçlendirecek şekilde yenilendi.

Rekabetçi bir e-spor deneyimi. Günlük ve haftalık görevlerin yanı sıra oyuncular, kulüpler ile kendi yarışmalarını da düzenleyebilir. Böylece yarışçılar, kendi seviyelerindeki diğer topluluk üyelerine karşı rekabet edebilir.
:sistem_gereksinimleri:

WRC.png

:oyunfragmani:

ÖRNEK OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

pixlr-bg-result (1).png

FİTGİRL REPACK OYUNUN GÜNCELLENMİŞ DLC'Lİ HALİDİR, DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

ChefSalim

Torrent-Oyun.com
virüs uyarısı alıyorum crome torrent tehlikeli olduğu için engellendi diyor

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
virüs uyarısı alıyorum crome torrent tehlikeli olduğu için engellendi diyor
Forumdan bir arkadaş (@koca kafa) söyledikten sonra denedim bende de çıkıyor o uyarı, Chrome'da bir değişiklik oldu galiba.Ama torrent'te hiçbir sıkıntı olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.Aşağıdaki videodaki basit bir şekilde bu sorunun nasıl giderileceği gösterilmiş, güvenip güvenmemek sana kalmış.İyi forumlar.

AlleQo1416

Torrent-Oyun.com
öncelikle paylaşım için teşekkürler. önceki oyunlarda kariyer modu oynanmıyordu. şu an oynanıyor mu?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
öncelikle paylaşım için teşekkürler. önceki oyunlarda kariyer modu oynanmıyordu. şu an oynanıyor mu?
Rica ederim ancak oyunu oynamadığım için hangi içeriklerin oynanabilir olduğu hakkında bir bilgim yok maalesef.Bu soruyu anca oynayan biri cevaplayabilir.Bu arada kariyer modu orijinal sürümde online olarak mı oynanıyor?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

Fitgirl Repack eklenmiştir.Bu repack oyunun güncellenmiş ve DLC'leri de eklenmiş sürümüdür.
DLC'ler arasında
''Career Starter Pack'' adında bir DLC de mevcut (Kariyer Başlangıç Paketi).Tahminimce kariyer modunun oynanamamasının sebebi bu paketin ilk sürümde olmayışından dolayıydı.İsteyen Fitgirl Repack ile bu modu oynanabilip oynanamadığını test edebilir.
İyi oyunlar herkese.

Not:
Kariyer modu @мєтαℓℓι¢α16 nikli arkadaş tarafından test edilip onaylandı, bilginize.

>> [19,5 GB_FitGirl] WRC 10 FIA World Rally Championship - Deluxe Ed. [Update 2 + 4 DLC].torrent

DLC LİSTESİ:
-> Kariyer Başlangıç Paketi
-> Mitsubishi Lancer Evo V 1998
-> Arena Panzerplatte SSS

-> Subaru Impreza WRC

1631447315729.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 248807
Fitgirl Repack eklenmiştir.Bu repack oyunun güncellenmiş ve DLC'leri de eklenmiş sürümüdür.
DLC'ler arasında
''Career Starter Pack'' adında bir DLC de mevcut (Kariyer Başlangıç Paketi).Tahminimce kariyer modunun oynanamamasının sebebi bu paketin ilk sürümde olmayışından dolayıydı.İsteyen Fitgirl Repack ile bu modu oynanabilip oynanamadığını test edebilir.
İyi oyunlar herkese.

>> [19,5 GB_FitGirl] WRC 10 FIA World Rally Championship - Deluxe Ed. [Update 2 + 4 DLC].torrent

DLC LİSTESİ:

-> Subaru Impreza WRC

Kurulumda ıssdone hatası verdi.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Aşağıdaki adımları uygulayarak Fitgirl kurulum sorununu çözebileceğini düşünüyorum hocam.maalesef Fitgirl Repack herkeste olmasa da bazı sistemlerde bu tür kurulum sorunları çıkartabiliyor.
  • Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı (sorumluluk size aittir).
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı (Windows 10 update'lerini kontrol edin).
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • FitGirl (özellikler gif).gif

Aşağıdaki adımları uygulayarak Fitgirl kurulum sorununu çözebileceğini düşünüyorum hocam.maalesef Fitgirl Repack herkeste olmasa da bazı sistemlerde bu tür kurulum sorunları çıkartabiliyor.
  • Başka bir yere kurmayı dene.Örneğin C'ye kuruyorsan D'ye, D'ye kuruyorsan C'ye kurmayı dene.
  • Gerekli boş alanın haricinde en az 10-20 GB daha boş alan olduğundan emin ol (oyundan oyuna göre değişir, mümkün olduğunca fazla olmalı).
  • Oyun yüklenirken pc'yi yormamaya dikkat et (gerekiyorsa yükleme esnasında kullanma).
  • Sanal belleği 2 kat arttırmayı dene.
  • Kullanıcı adında Latin harfler haricinde harfler varsa bu harfler olmadan yeniden adlandır (İ-ı-ğ-ü-ö-ş-ç).
  • UAC'ı geçici olarak devre bırak (Kullanıcı Hesap Denetimi).Asla uyarma olarak ayarlanabilir.
  • Unarc.dll nerde varsa bulup çok ayrı bir yere taşı (System32'de vs. vardır-silme önerilir).
  • Yükleme yaptığın dosya veya kurulum için oluşacak dosya ismi mümkün olduğunca kısa olmalı.
  • Setup'un uyumluluğunu Windows 7 olarak ayarlayıp yönetici olarak çalıştır.
  • Mümkünse arkada çalışan hiçbir uygulama olmasın (tarayıcı dahil).
  • Yükleme esnasında hiçbir koruma aktif olmamalı (sorumluluk size aittir).
  • Oyunun dosyaları eksiksiz olmalı (Utorrent'ten 'tekrar kontrol et' yapabilirsin).
  • Pc'ndeki bütün C++ Redistributable'lar eksiksiz olmalı (Windows 10 update'lerini kontrol edin).
  • Kurulumu 'Güvenli Mod'da çalıştır.
  • Son olarak aşağıdaki adımları da uygula.
  • Ekli dosyayı görüntüle 248859
Teşekkür ederim adminim, sanırım programların ek yüklemeleri bir virüs programı yüklenmiş. Hata veren klasörü karantina altına alıyordu. Sildim başka virüs programı var çünkü. Tekrar deniyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkür ederim adminim, sanırım programların ek yüklemeleri bir virüs programı yüklenmiş. Hata veren klasörü karantina altına alıyordu. Sildim başka virüs programı var çünkü. Tekrar deniyorum.
Rica ederim, ek yükleme programı kısmını anlamadım ama yukarıdaki adımları eksiksiz yaparsan, büyük ihtimal sorunun çözülecektir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sayın adminim bazı programların setuplarında ek program yüklemeleri oluyor. Onu demek istemiştir.
He, Directx gibi programlar değil mi?
Şahsen ben yükleme yaparken onların tiklerini kaldırıyorum, sonuçta Windows güncellemeleriyle birlikte yükleniyorlar pc'ye (gerekliler).Belki sorun ondan da kaynaklanıyor olabilir, haklısınız. @мєтαℓℓι¢α16

He, Directx gibi programlar değil mi?
Şahsen ben yükleme yaparken onların tiklerini kaldırıyorum, sonuçta Windows güncellemeleriyle birlikte yükleniyorlar pc'ye (gerekliler).Belki sorun ondan da kaynaklanıyor olabilir, haklısınız. @мєтαℓℓι¢α16
Evet, directx gibi programlar. Bu arada oyun yüklendi. Anti virüs programı sorunmuş

Teşekkürler :)

Ekli dosyayı görüntüle 248807
DLC'ler arasında
İyi oyunlar herkese.

DLC LİSTESİ:

-> Subaru Impreza WRC

Fitgirl de kariyer var, rahatlıkla indirebilirsiniz.

İyi oyunlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt