World War Z [xatab] [RePack] [Update.v1.40] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

World War Z [xatab] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: xatab

:pccrack: Gömülü

:pcboyut: 19,8 GB

:pccikistarihi: 3 Kasım 2019

:pcnot: Daha önce çıkmış tüm güncellemeleri içerir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Ölümden kurtul

World War Z, hayatta kalan avlarının üzerine düşünmeden çullanan devasa zombi sürüleri ile kalbi sıkıştıran dört oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Hızlı tempolu oyun üzerinde odaklanan ve aynı adı taşıyan inanılmaz popüler Paramount Pictures'dan esinlenen World War Z, modern PC'ler için özel olarak hazırlanmış gergin, karşı konulamaz, heyecan verici görevlerle dünyanın dört bir yanından yeni hikayeleri ve karakterleri keşfediyor.

Altı seviye karakter sınıfları ve daha büyük zorluklarla başa çıkmak için çeşitli silah geliştirmeleri:

- Korkunç şekilde görkemli silahlı çatışmalar arasında yüzlerce zombiyle savaş.

- İş birliği içinde hikaye odaklı mücadele.

- Oyuncu vs Oyuncu vs Zombi modunda diğer hayatta kalanlarla savaş.

Özellikler :

Altı seviye karakter sınıfları ve daha büyük zorluklarla başa çıkmak için çeşitli silah geliştirmeleri:

- Gunslinger : Soruları atlayıp önce ateş edenlere göre, Gunslinger ölüleri kurşun yağmuruna tutmak için bir silah cephaneliği ve cephane arttırıcılarla doludur.

- Hellraiser: Yeteri kadar patlayıcı tüm sorunları çözebilir! Hellraiser kalabalığı etkili şekilde kontrol etmek için C4 ve diğer araçlarla donatılmış şekilde sağlanır.

- Slasher: Zerafet duygusu olan savaşçılar için, en iyi öldürme yolu güvenilir olan bıçaklarıdır. Slashers, şok tabancaları ile heyecan verici sonuçlar sağlarken, yakın dövüşle verilen hasarı ve etkisini artıran avantajlara sahip.

- Medic: Zombilerle savaşmanın en iyi yolu bazen takım arkadaşlarını onlardan biri olmaktan alıkoymaktır. Stim Pistol ile donatılan Medic, hayatta kalan diğer kişileri iyileştirebilir ve kaosu kontrol altında tutabilir.

- Fixer: Herhangi bir durumda en önemli öncelik çok yönlülük olduğunda, patlayıcı cephanelik kılıfı ve birkaç takım arkadaşı cephane onarımcısı başıyla başlayan Fixer senin için orada.

- Exterminator: Ateş açmak cevaptır! Molotof kokteylleri ve arttırılmış ateş etme hasarı ile donatılan Exterminator yalnızca zombilerin yandığını izlemek istiyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri (64-Bit)

İşlemci: Core i3-3220/AMD A10-5700

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GF650Ti/ Intel 630/ Radeon HD 5870

Depolama: 33,9 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10, DX11

İşlemci: Intel Core i7-3970 @ 3.50GHz

RAM: 16 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 960 / Radeon R9 280

Depolama: 33,9 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

kayayolu

Torrent-Oyun.com
Offline (varsa hikaye) kaç saat acaba?
Toplam 14 bölümden oluşuyor. Her bölüm yaklaşık 30 dakika sürüyor. Beğenirseniz satın alıp online oynarsınız. Zira online olmasa zorluk seviyesini arttırarak oynamak imkansızlaşıyor. Ben çok beğendim oyunu.

EfeLy

Torrent-Oyun.com
Selamın Aleyküm Türkçe yaması mevcut mu acaba ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt