Wonder Woman (2017) - BluRay - 1080p - Torrent - Türkçe Altyazılı - Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

felsefe93

Torrent-Oyun.com
Ynt: Wonder Woman (2017) - BluRay - 1080p - Torrent - Türkçe Altyazılı - Hızlı İndir

Bu filmi sinemada izledim. Üstelik IMAX te izledim. İzlemez olaydım dedim. Kostmler o kadar iğrençtiki anlatamam. İnsan efecktle falan koyar bildiğin kumaşı kesip koymuşlar. O kadar iğrençti o kostümler. Ama çok fazla olmasa da yinede sürüklüyordu insanı.

Fatih Sarman

Torrent-Oyun.com
Ynt: Wonder Woman (2017) - BluRay - 1080p - Torrent - Türkçe Altyazılı - Hızlı İndir

Thief | T-O

Photoshop/Playstation

Efsane bir film. Kesinlikle tavsiye ederim, WB un yaptığı en iyilerden. Zaten Gal Gadot var gerisi yalan :D

deathangel31

Torrent-Oyun.com

ilk defa film indiriyorum ve türkçe altyazı yapamadım yardımcı olurmusunuz

deathangel31' Alıntı:
ilk defa film indiriyorum ve türkçe altyazı yapamadım yardımcı olurmusunuz
İndirdiğiniz rar dosyasında altyazı dosyası var. Onunla indirdiğiniz filmin ismini aynı yapın(aynı klasörde olsunlar). İyi seyirler.

Shuard

Torrent-Oyun.com

Teşekkürler.

OyuncuAdamTR

Torrent-Oyun.com

Türkçe dublajı varmıdır acaba?

Dinger Grafik

Torrent-Oyun.com

En kısa zamanda izleyeceğim. Paylaşım için teşekkürler. :)

CS:GO Sunucumuz

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt