Witcher 3 Hakkında.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhaba sizlere bir sorum olacak.

Şimdi ben Witcher 3 oynamak istiyorum...

fakat daha önce ne 1. ne de 2. oyununu oynadım direk 3 oynasam garipsermiyim hikayerler bağlantılımı ayrı mı?
2. oyuna orjinal olarak sahibim demem o ki direk 3 oynasam bir şey farkeder mi? hikaye olarak yoksa bütün seriyi mi oynamam gerek hikayeyi anlamam için?

Bir de 3 ü indirir isem hangi sürümü önerirsiniz sitede?

Teşekkürler.

@Bayhan

Keep Calm And Play Dota
Ynt: Witcher 3 Hakkında.

ilk ikisini oynamanı şiddetle tavsiye ederim fakat oynamak istemiyorsan youtube'da ikisininde hikaye özeti var onları izleyebilirsin türkçe biçimde.Witcher 3 'e başlarken rehber yazdım bu forumda ondan yararlanabilirsin. iyi forumlar :thumbup:

MasterCRAWL

Torrent-Oyun.com
Ynt: Witcher 3 Hakkında.

Oynanır ama imkan varsa 1 ve 2’yi de oynamak hikayenin tamamını anlamak için daha iyi.Bence kesinlikle oyna :thumbup:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt