Windows 10 Yükleme?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
slmlar, artık işletim sistemimi güncellemek istiyorum, en güncel win 10 u temiz ve sıfırdan bir kurulum ile nasıl yüklerim? tşkler

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
tşkler yılbaşı günü çalışmaya başlıycam, umarım sorunsuz bir şekilde win 10 a geçişim tamamlanır

sokakta rovaşata

Torrent-Oyun.com
üşeniyorum ya, pcye formatlık bir şey olduğunda win 10 a geçcem, şimdilik kalsın burda bu konu, bilmeyenlere de faydalı olur

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt