Windows 10 Müzik Kısayolları Çalışmıyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Gregoryen

Atatürk'ün ışığı altında!
Arkadaşlar Windows10 Pro sürümünü kullanıyorum. Eskiden klavye kısayolları ile oyun oynarken şarkı değiştir, müzik sesini kıs gibi olayları yapabiliyordum şuan yapamıyorum.. Görselde söylediğim ekran açılmıyor daha doğrusu. Nedendir?

Windows media player değilde Grove Müzik kullan o özellik galiba bi tek onda var

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Arkadaşlar Windows10 Pro sürümünü kullanıyorum. Eskiden klavye kısayolları ile oyun oynarken şarkı değiştir, müzik sesini kıs gibi olayları yapabiliyordum şuan yapamıyorum.. Görselde söylediğim ekran açılmıyor daha doğrusu. Nedendir?

Bu bende de olmuştu.Ben usb port değiştirerek sorunu çözmüştüm.Yani 2.0 a taktıysam 3.0 a takmıştım.

Gregoryen

Bu bende de olmuştu.Ben usb port değiştirerek sorunu çözmüştüm.Yani 2.0 a taktıysam 3.0 a takmıştım.
Bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum ama gene de denedim işe yaramadı. yazılımsal büyük ihtimal.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Güncelleme yapmayı denedin mi? Win10 kaynaklı bir sorun olabilir.

Gregoryen

Güncelleme yapmayı denedin mi? Win10 kaynaklı bir sorun olabilir.
tam sorunu çözdüğümü yazmak için giriyordum ki bunu gördüm. Aynı problemi yaşayıp da yolu buralara düşen arkadaşlar olursa sorunu windows 10 güncelleme aracı adlı programı kullanarak en son sürüme geçerek çözdüm. sevgiler.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Bir kurtulamadı sorunlardan şu Windows. Bende en son çöktü. Teknik servis sıfırdan 2004 sürümünü önerdi onu formatladım. Şimdi de logitech f 710 gamepad çalışmıyor güncelleme olmuyor gamepad İn. Bu sorunu yaşayan var mı?

Bir kurtulamadı sorunlardan şu Windows. Bende en son çöktü. Teknik servis sıfırdan 2004 sürümünü önerdi onu formatladım. Şimdi de logitech f 710 gamepad çalışmıyor güncelleme olmuyor gamepad İn. Bu sorunu yaşayan var mı?
Driver kurdunmu ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt