Windows 10 dosyasini nerden indireyim?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Format için w10 dosyalarını indiricemde kendi sitesinden mi indireyim yoksa torrent sitelerinden indirsem sıkıntı olur mu

eylül

Maksimum Östrojen
Kendi sitesinden indirin, 'Aracı şimdi indirin' diye yazan yere tıklayarak windows indirme aracı ile.
'El değmemiş iso' diye belirtilse bile yinede başka sitelerden indirmeyin.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-10-tuerkce-indirme-ve-kurulum.228362/

Buradan indir, RUFUS ile USB'ye yazdır. 1903 son sürüm, sorunsuz sekilde ben buradan alıp bahsettiğim sekilde atıyorum öbür türlü internet kirliliği cok fazla bu konuda ve Home sürümünü kullanmanı tavsiye ederim ticari amacla kullanılan bilgisayar değilse eğer. En arındırılmıs sade olanı Home cünkü bu da oyunlarda daha verimli olması demek

Kendi sitesinden indirin, 'Aracı şimdi indirin' diye yazan yere tıklayarak windows indirme aracı ile.
'El değmemiş iso' diye belirtilse bile yinede başka sitelerden indirmeyin.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-10-tuerkce-indirme-ve-kurulum.228362/

Buradan indir, RUFUS ile USB'ye yazdır. 1903 son sürüm, sorunsuz sekilde ben buradan alıp bahsettiğim sekilde atıyorum öbür türlü internet kirliliği cok fazla bu konuda ve Home sürümünü kullanmanı tavsiye ederim ticari amacla kullanılan bilgisayar değilse eğer. En arındırılmıs sade olanı Home cünkü bu da oyunlarda daha verimli olması demek
Mağazadan alırken single language mi ne varmış hala owar değiştirmeye gerek qarmi acaba

Alırken icindeki sürüm hangisiyse onu kur, o zaman lisans kodunu hala kullanabiliyor olursun tekrar anahtar almana veya crack yapmana gerek kalmaz
Şimdi kendi yerinden indirdigim zaman günümuzun en yeni sürümü olacaktır değilmi en iyi yol bu yol diyorsunuz herhalde

Evet sonrasında cıkan güncellestirmeleri zaten Windows Update kısmı halleder formattan sonra bilgisayarın windows güncellemelerini baslatırsın eksik olan kısımları da tamamlar en yeniye
Bazı törrent sitelerinde de paylaşım lar gördüm ama dediğiniz gibi burdan yapayım madem

Üst tarafta dediniz ki aynı sürümü yapın şifreniz durur dediniz bu kesin olaymi

kardes burada suankı sıstemde yuklu olan home sıngle language cıkmıyor sadece bunlar war

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Bilgisayarı alırken FreeDOS değil de windows sistemi win10 Home Single Language ise anahtar kodu BIOS'a gömülüdür aynı sürümü formatlarsan sifre kendiliğinden aktif olur

Sen formatı bilgisayarın masaüstündeyken atmaya calısıyosun sanırım o sekilde pek randıman alamazsın, BIOS ekranından atman gerekli temiz kurulum istiyosan, sana attığım linkteki kısımdan MediaFire indirme linki vermisler oradan Win10 ISO'yu indir aynı yerde RUFUS ile nasıl yapman gerektiği de anlatılıyor BIOS'un UEFI ise UEFI'ye uygun değilse diğer sekilde ne tür halletmen gerektiği var orada BIOS ekranından atarken secenekleri sorar hangi sürüm diye oradan secersin
masaustunden atmıyorum ya dosya ındırıcem ya flasa yuklemem ıcın w10 yazıyor sdece home sıngle yazmıyor onu demek ıstıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt