Windows 10 a geçmek istiyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-STR- COMMANDER

Torrent-Oyun.com
Merhabalar Arkadaşlar

Öncelikle Windows 8 pro kullanıyorum ve Sea of Thieves oyunu için W10 işletim sistemi gerekiyor.Format,Usb ve CD kullanmadan W10 a geçişim crack v.s ile mümkünmüdür ? mümkün ise buradan yada özelden link atarsanız çok sevinirim, Şimdiden Teşekkürler :))

ZeuS

Torrent-Oyun.com
Moderatör
Ynt: Windows 10 a geçmek istiyorum

Mümkün değil. Format atmadan Cd veya Usb ile yükseltme yaparak geçebilirsin.

Beltain

Korkarak yaşarsan yalnızca hayatı seyredersin.

Değil, hdd üstünden kurulum yapabilirsin ancak format olmadan olmaz. :))

-STR- COMMANDER

Torrent-Oyun.com

Yanıtlar için Teşekkürler. Güncel Windows 10 pro veya daha üst sürüm link atabilecek varmı

Kaan1840

Torrent-Oyun.com
Moderatör

-STR- COMMANDER' Alıntı:
Yanıtlar için Teşekkürler. Güncel Windows 10 pro veya daha üst sürüm link atabilecek varmı
Özelden linki attım, gerekli sorun olursa özelden Pm at yardımcı olurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.