Torrent-Oyun | Werewolf The Apocalypse Earthblood [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
werewolf kapak 01.png

Werewolf The Apocalypse Earthblood [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Epic Store
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 9,8 GB

:pccikistarihi: 4.02.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://www.epicgames.com/store/tr/product/werewolf-the-apocalypse-earthblood/home

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood

Ünlü rol yapma oyunundan ilham alınarak tasarlanan, vahşi savaşlar ve mistik maceralarla dolu, eşsiz bir deneyim.
Yıkıcı öfkesinin kontrolünü yitirdikten sonra gönüllü olarak sürgüne gönderilmeyi seçen güçlü bir Garou olan Cahal'sın. Kurda veya devasa korkunç canavar Crinos'a dönüşebilirsin. Doğa Ana Gaia'ya saygısızlık edenleri cezalandırmak için insan, kurt ve Crinos olmak üzere üç formda ve bunların güçlerinde ustalaşmalısın. Fakat en büyük düşmanın da sensin; öfkeni kontrol edemezsen kendini bir kez daha yok edebilirsin...
Her formun kendi avantajları bulunuyor: Kurt, etrafta fark edilmeden gezebilir; bir insan olan Cahal, diğer insanlarla etkileşime geçebilir ve Werewolf da öfke saçarak düşmanlarını paramparça edebilir. Bu öfke, senin hem en büyük silahın hem de en büyük zaafın...
Kendini kanıtlama ve kan peşinde olan Cahal, Garou'nun, gezegeni harap eden bir ruh olan Wyrm'ın hizmetindeki güçlü petrol şirketi Endron'a karşı verdiği büyük savaşta kilit rol oynuyor.

:sistem_gereksinimleri:
1612456826204.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

werewolf title 2.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Puanları çok düşük ama yinede denemeyi düşünüyorum .

Oyunu tek cümlede özetlemem gerekse özlediğim ortalama hack&slash oyunu derim Wolverine Origins gibi bir hava veriyor hikaye açısından sağlam değil oynanış açısındanda ortalamada kalıyor ancak yinede eğlenceli.

H3R0S

Torrent-Oyun.com
REPACK sürümü cabuk iniyor fakat aşırı derecede agır yükleme yapıor m2 ssd oldugu halde pc de o yüzden 9.8 gb sürümünü denicem 7.8 olan indi yüklendi fakat crash hatası aldım bu seferde bilginiz olsun..

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
bu oyun aksiyon yönüyle ilgimi çekmişti fakat gelen ilk kritikler çok kötü ign 4 vermiş metacritic ortalaması da 55 yine de düşük beklentiyle girip keyif alabileceğimi düşünüyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
Oyunda Detroit Become Human misali yada life is strange, walking dead gibi seçim yapıp karar verebiliyor muyuz? Rol yapma oyunu yazıyor açıklamada ondan merak ettim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunda Detroit Become Human misali yada life is strange, walking dead gibi seçim yapıp karar verebiliyor muyuz? Rol yapma oyunu yazıyor açıklamada ondan merak ettim.
Açıklama kısmı Steam'den alıntı, yani oyunun yapımcısı tarafından yazılmış bir yazı ancak seçim yapıp hikayeye yön verme gibi şeylerin olabileceğini pek sanmıyorum.İstersen en alttaki full oynanış videosuna bi' bak, ben baktım ama aksiyon ve ara sahne haricinde pek bir şey göremedim.

Edit: Açıklama kısmını ünlü rol yapma oyunundan ilham alınmış diyor.Neyini ilham aldıkları meçhul. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hangisini indiricez hata vermeyen saglam olan ?
Hepsi aynı ama Fitgirl bazı kullanıcılarda hata verdiği için DODI'yi öneririm.

güncelleme.png

Oyundaki DLC'leri açmak için yayınlanan update eklenmiştir.Aynı zamanda DODI Repack de güncellenmiştir.

[1,2 GB_Update v49091+DLC'ler] Werewolf.The.Apocalypse.Earthblood-CODEX.torrent
[7,7 GB_DODI (v49091+DLC'ler)] Werewolf The Apocalypse – Earthblood.torrent

DLC İçeriği:
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood The Exiled One
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood Champion of Gaia Pack

Ekli dosyalar

sami46

Torrent-Oyun.com
1.2 gb ve 7.7 gb yazanın 2 sinide indiricekmiyim
Hepsi aynı ama Fitgirl bazı kullanıcılarda hata verdiği için DODI'yi öneririm.

Ekli dosyayı görüntüle 243906
Oyundaki DLC'leri açmak için yayınlanan update eklenmiştir.Aynı zamanda DODI Repack de güncellenmiştir.

[1,2 GB_Update v49091+DLC'ler] Werewolf.The.Apocalypse.Earthblood-CODEX.torrent
[7,7 GB_DODI (v49091+DLC'ler)] Werewolf The Apocalypse – Earthblood.torrent

DLC İçeriği:
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood The Exiled One
Werewolf: The Apocalypse - Earthblood Champion of Gaia Pack

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
1.2 gb ve 7.7 gb yazanın 2 sinide indiricekmiyim
1,2 GB olan sadece update dosyası.Onu Codex indirenler Codex'e kuracak.DODI Repack de aynı sürüme güncellendiği için tekrar paylaştım.DODI'ye update kurulmasına gerek yok yani.Kısacası 7,7 GB olan DODI'yi indir sadece.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt