Watch Dogs 2 [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

BNA97

Torrent-Oyun.com
Ynt: Watch Dogs 2 [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

tesekkurler

RedHypnos

Torrent-Oyun.com

Oyuna girerken ilk başta açılmıyordu. internette çözüm aradım.
1-) Oyunun kurulu olduğu yere dokunmadan,oyunun kurulu olduğu yerin sonuna bir boşluk bırakarak "-eac_launcher"(tırnaksız) yazısını ekliyoruz. ( bunu yaptıktan sonra bu seferde siyah ekran geliyordu ilk başta ve herhangi bir hata vermeden kapanıyordu bende başka bir çözüm aradım ve buldum.)
2-) Nvidia nın sitesine girerek ekran kartımızı seçtikten sonra driverımızı indiriyoruz. Kurulum sırasında nvidia experience nin başındaki tiki kaldırıyoruz ve alttaki temiz kurulumu işaretliyoruz. Var olan sürücüyü kaldırıp experience olmadan kuruyor.

Bu şekilde sorunu çözdüm daha önce bahsedildi mi bilmiyorum. İYİ OYUNLAR

ISKA

Seviye 12

Bu kırılan sürüm çok sorunluydu biraz araştırıp watch dogs 2 hesabı bulup orjinal indirin oynayın son sürümde 1.16da oynadım oyunu ve fps akıcılık çok iyi.

kilego

Torrent-Oyun.com

link kırık ve bu bana acil gerek saatte 5 olmuş ahh ahh :D

kilego

Torrent-Oyun.com

VeryCrazy' Alıntı:
WATCH DOGS 2 DROP SORUNU OLANLAR

Arkadaşlar eğer oyunu oynarken oyunda aşırı kasma veya lag girme ani fps düşüleri alıyorsanız. bu sadece nvidia ekran kartı kullananlar için geçerlidir. nvidia denetim masasına gelip 3d Ayarlarının yönetilmesi'sekmesi var sol üstte ona tıkladıktan sonra '' Genel Ayarlar ve Program Ayarları bölümü açııyor'' biz ordan Program ayarları bölümüne geliyoruz ve ordan ekle(add) bölümüne tıklayıp Watch dogs 2 oyunun kurulu oldugu yerdeki bin dosyasının içindeki Watch Dosg 2.exe dosyasını seçiyoruz. ondan sonra size vermiş oldugum resimdeki ayarları uygulayın oyunuda bilgisayarınızın gücüne baglı olarak oyun ayarlarını degiştirin benimkisinde sadece texture ayarı mediumda gerisi ultra ondan sonra oyunda sıkıntı olmuyor umarım sizdede düzelir 3 Bilgisayarda denenmiştir ve başarılı sonuç alınmıştır. Resim Aşşagıdadır.

http://i.hizliresim.com/7qX5vN.png
link kırık ve bu bana acil gerek saatte 5 olmuş ahh ahh

thanks:. Biraz geç oldu oynamak ama benim gibi GTA fanıysanız ve uzun süre yeni oyunun gelmeyeceğini düşünürsek Watch Dogs 2 fazlasıyla hevesinizi gideriyor oynayın %100 tavsiye ediyorum

brkpyrzzz

Torrent-Oyun.com

CPY'ye helal olsun 8)

n3ujx

Seviye 1

teşekkür ederim

adem berke

Torrent-Oyun.com

admin oyunu kurdum carck de yaptım ama açıyorum biraz bekliyor ve sonra (unknown file version uplay_r1_loader64.dll) hatası veriyor nasıl çözebilirm

ISKA

Seviye 12

adem berke' Alıntı:
admin oyunu kurdum carck de yaptım ama açıyorum biraz bekliyor ve sonra (unknown file version uplay_r1_loader64.dll) hatası veriyor nasıl çözebilirm
Masaüstündeki oyunun simgesine sağ tık yapıp özellikler deyin.Hedef kısmının sonunda bir boşluk bırakın ve şu kodu ekleyip deneyin bakalım işe yarayacak mı: -eac_launcher

adem berke

Torrent-Oyun.com

ISKA' Alıntı:
Masaüstündeki oyunun simgesine sağ tık yapıp özellikler deyin.Hedef kısmının sonunda bir boşluk bırakın ve şu kodu ekleyip deneyin bakalım işe yarayacak mı: -eac_launcher
eyw dostum çok sağol :thumbup: :thumbup:

adem berke

Torrent-Oyun.com

bir şey daha soracağım net de bulamadım bu oyunun tr yaması var mı dır ve bilen varsa bana link atabilir mi

ISKA

Seviye 12

Tr yaması malesef yok.Tgyama dil dosyalarını açmak için uğraşıyordu açmak için fakat şimdi başka proje yaptıkları için bir ses çıkmadı

tolgakaantk

Bu siteyi çok seviyorum :)))))

arkadaşlar sistemim i5 7300hq 2.5ghz 8gb ram nvidia 1050 4gb acaba bu sistem watch dogs 2 yi en düşük ayarlarda bile olsa kaldırır mı

LΛMIΛ

Hayat bizi 61 kenara

tolgakaantk' Alıntı:
arkadaşlar sistemim i5 7300hq 2.5ghz 8gb ram nvidia 1050 4gb acaba bu sistem watch dogs 2 yi en düşük ayarlarda bile olsa kaldırır mı
Sabit konu mevcut.

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=504010.new#new

AnKaRaxAttaCk

Pro Gamer Since 1999 (1000+games)

Kurulu ve TR yama ile oynuyacağım sırasını bekliyor thanks:. thanks:.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.