Torrent-Oyun | Wasteland 3 - Digital Deluxe Edition Xatab Repack (+Diğer Repack'ler) | FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
wasteland 3 Kapak4.png

Wasteland 3 - Digital Deluxe Edition [HOODLUM]
Xatab Repack
(+Diğer Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: j2324 (40800) + Colorado Survival Gear DLC

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 17,77 GB

:pccikistarihi: 28.08.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:psnot:İşletim sisteminiz Windows 10 olmak zorundadır!

:oyunhakkinda:

In Wasteland 3 you take command of a squad of Desert Rangers, lawmen and women in a post-nuclear world, trying to rebuild society from the ashes. More than a century after the bombs fell, you’re fighting a losing battle to keep your beloved Arizona alive. Then the self-proclaimed Patriarch of Colorado radios, promising aid if you'll do a job he can only entrust to an outsider—rescue his land from the ambitions of his three bloodthirsty children.

You’re dispatched on a desperate quest from the scorching deserts to the snowy mountains to start from scratch, building a new base, finding a snow-worthy vehicle, training new recruits, and fighting your way through hostile frozen wastes. All the while, you'll have to decide who to trust in this land torn apart by corruption, intrigue, warring factions, crazed cultists, cutthroat gangs, and bitter sibling rivalries. Build a reputation for yourself by making decisions that will profoundly impact Colorado, its inhabitants and the story you experience. Will you be Colorado’s savior or its worst nightmare?

Wasteland 3 is a squad-based RPG from inXile entertainment, featuring challenging tactical turn-based combat and a deep, reactive story full of twists, turns, and brutal ethical decisions that will keep you hooked whether you’re a Wasteland veteran or new to the series. Create a squad of up to six Rangers and customize them with perks and abilities geared to your playstyle. You even get your own battle truck, which you can upgrade into a hardened war beast, bristling with weapons, to help mow down your enemies.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Wasteland 3 is a mature game that regularly depicts violence and gore through combat, strong language, and adult situations.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

Uzun Oynanış Videosu

Yerli Oynanış Videosu

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir.Boyut haricinde bir farkları yoktur.İstediğinizi indirebilirsiniz.
Geç paylaşım için kusura bakmayın arkadaşlar.İyi oyunlar herkese.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Fifa 21 çıktı, 20 yi salsalar da oynasak :)
Hocam oynamak istiyorsan oyun 85 liraya kadar düşmüş. Bu kadar düşmüşken al derim. daha da düşmez. Ben zamanında 370 tl ye almıştım. Neredeyse 5 te 1 fiyatına düşmüş. Kırılmasını bekleme bence yakın zamanda kırılmaz diye düşünüyorum.

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
bütün düşmanı öldürdükten sonra devam etmiyor bende. büyük silahla öldürdüm. ama devam etmiyor saonrasında. ne yazı var ne de başka birşey. 10 dakika bekledim ama olduğu gibi kaldı. Esc bile çalışmıyor.
Youtube ye WASTELAND 3 Bug veya Bugs yaz baya video var belki senin sorununu yaşayan başkası da var olabilir. Oyun da baya sorunlu ya

Youtube ye WASTELAND 3 Bug veya Bugs yaz baya video var belki senin sorununu yaşayan başkası da var olabilir. Oyun da baya sorunlu ya
En sondakini de indirdim yine aynı yerde kalıyor

İletileriniz birleştirildi (flood yapmak yasak):

buldum çözümü. pc dilini bölgesini Amerika yapın. Klavyeyi de Q yapın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt