Wallpaper Engine Türkçe FULL | Mega İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Wallpaper Engine
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Mega
:pcdosyaturu: ISO
:pcplatform: PC
:pcboyut: 106 MB
:pcnot: Versiyon 1.2

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Wallpaper Engine, Windows masaüstünüzde canlı duvar kağıtları kullanmanıza olanak tanır. 3D ve 2D animasyonlar, web siteleri, videolar ve hatta bazı uygulamalar dahil pek çok animasyonlu duvar kağıdı çeşitleri desteklenmektedir. Mevcut bir duvar kağıdı seçin veya özel bir duvar kağıdı oluşturup Steam Atölyesinde paylaşın!

• Gerçek zamanlı grafikler, videolar, uygulamalar ve web siteleriyle masaüstünüzü canlandırın.

• Animasyonlu duvar kağıtlarınızı favori renklerinizle kişiselleştirin.

• Farenizle kontrol edebileceğiniz etkileşimli duvar kağıtları kullanın.

• Desteklenen pek çok en boy oranları ve standart çözünürlükler arasında 16:9, 21:9, 16:10, 4:3 bulunmaktadır.

• Birden fazla ekranlı yapılandırmalar desteklenmektedir.

• Duvar kağıtları, oyun oynarken performans tasarrufu sağlamak için duraklatılır.

• Wallpaper Engine Editör'de özel animasyonlu duvar kağıtlarınızı oluşturun.

• Basit görüntülerden yeni canlı duvar kağıtları oluşturun veya HTML ya da video dosyalarını duvar kağıdına içe aktarın.

• Duvar kağıtlarını Steam Atölyesinde paylaşın ve indirin.

• Wallpaper Engine, başka bir Steam oyunu veya uygulamasıyla aynı anda kullanılabilir.

• Desteklenen video biçimleri: mp4, WebM, avi, m4v, mov, wmv (yerel dosyalar için Atölye sadece mp4'e izin verir).

• Razer Chroma ve Corsair iCUE'yu destekler.

Wallpaper Engine, mümkün olduğunca az sistem kaynağı kullanarak eğlence deneyimi sunmayı amaçlar. Başka bir uygulama kullanırken veya tam ekran (kenarlıksız pencere modu dahil) bir oyun oynarken ya da çalışırken sizi bölmemesi için duvar kağıdını otomatik olarak duraklatmayı veya tamamen durdurmayı seçebilirsiniz. Wallpaper Engine, sahip olduğu pek çok kalite ve performans ayarlarıyla bilgisayarınıza en iyi şekilde uyum sağlar. Genel kural olarak küçük resim, 3D, 2D ve video tabanlı duvar kağıtları en iyi performansı sunar. Web siteleri ve uygulamalar ise daha fazla sistem kaynağı gerektirir. Harici bir GPU bulunması önerilir ancak zorunlu değildir.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (with Aero), 8.1, 10
İşlemci: 1.66 GHz Intel i5 or equivalent
Bellek: 1024 MB RAM
Ekran Kartı: HD Graphics 4000 or above
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 512 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 8.1, 10
İşlemci: 2.0 GHz Intel i7 or equivalent
Bellek: 2048 MB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660, AMD HD7870, 2 GB VRAM or above
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1024 MB kullanılabilir alan​

nasıl kullanacağımı bilmiyorum bilen birisi yazabilir mi acaba ? :confused:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
yok yanlış anlatım yaptım sanırım :D ben kurulumunu yapamadım kuruyorum ama hiç bir walpaper göremiyorum. steam ile ilgili bir hata veriyor.
Hatanın ss'ini burdan paylaşırsan bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlar.Yeniden yüklemeyi falan denedin mi?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt