Vulkanın gerekli olduğu oyunlar açılmıyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

HardTrouble

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar gamepass üzerinden indirdiğim oyunlarda VK_ERROR_INITIALIZATION_FAILED) bu hatayı alıyorum
denediğim oyunlar
wolfenstein 2 the new colossus
DOOM Eternal
DOOM
Rage 2
second extinction
ekran kartım asus 1660 ti
ekran kartınına temiz güncelleme yaptım , vulkanı manuel yükledim fakat hiçbirşekilde düzeltemedim
konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilirmi acaba ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yakın zamanda DOOM Eternal'ı Vulkan'sız oynadım.Zamanında 2016 yapımı DOOM'u da ayarlardan Vulkan'ı seçerek oynamak istemiştim ama anlamadığım bir sebepten dolayı oyun bozulmaya başladı.Zor bela ayarı değiştirebilmiştim ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum maalesef.Saydığın oyunlardan en azından Bethesda oyunlarının Vulkan zorunluluğu gibi bir şey söz konusu değil.Oyunları bir şekilde Vulkan ile başlatılmamasını sağlamalısın, kaldırarak vs.

HardTrouble

Torrent-Oyun.com
Yakın zamanda DOOM Eternal'ı Vulkan'sız oynadım.Zamanında 2016 yapımı DOOM'u da ayarlardan Vulkan'ı seçerek oynamak istemiştim ama anlamadığım bir sebepten dolayı oyun bozulmaya başladı.Zor bela ayarı değiştirebilmiştim ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum maalesef.Saydığın oyunlardan en azından Bethesda oyunlarının Vulkan zorunluluğu gibi bir şey söz konusu değil.Oyunları bir şekilde Vulkan ile başlatılmamasını sağlamalısın, kaldırarak vs.
oyunlar direk açılmadan hata verdiği için herhangi bir option dosyasıda oluşmuyor ondan dolayı vulkan ile açılmasını engelliyemiyorum :( ayrıca oyunlar gamepass üzerinden olduğu için oyunun dosyalarınada erişemiyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyunlar direk açılmadan hata verdiği için herhangi bir option dosyasıda oluşmuyor ondan dolayı vulkan ile açılmasını engelliyemiyorum :( ayrıca oyunlar gamepass üzerinden olduğu için oyunun dosyalarınada erişemiyorum

Oyunun dosyaları pc'ye inmiyor mu ki? İlla ki Steam gibi bir dosya oluşturuyordur ya, Program Files'ta Microsoft benzeri bir isimde dosya falan vardır.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
windowsapp adlı bir klasöre yükleniyor oyunlar, fakat oraya kullanıcılar giriş yapamıyor :/
Aşağıdaki videoda nasıl girilebileceği gösterilmiş dostum, ordan bakabilirsin.

Ayrıca aşağıdaki ss'te gösterdiğim çözümü de deneyebilirsin.Ben başka bir oyun üzerinden gösterdim ama her oyuna yapılabilir.

Exe'den sonra yazılacak kod: (boşluk bırak)+r_renderAPI(boşluk bırak)-1

Screenshot_1 (2).png

RUBENム

war. war never changes.
Merhaba arkadaşlar gamepass üzerinden indirdiğim oyunlarda VK_ERROR_INITIALIZATION_FAILED) bu hatayı alıyorum
denediğim oyunlar
wolfenstein 2 the new colossus
DOOM Eternal
DOOM
Rage 2
second extinction
ekran kartım asus 1660 ti
ekran kartınına temiz güncelleme yaptım , vulkanı manuel yükledim fakat hiçbirşekilde düzeltemedim
konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilirmi acaba ?
Vulkan'ı nereden indirdin? Nvidia sürücüsünü kurarken Vulkan'ı da otomatik kuruyor olmalı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt