video memory management internal hatası

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
WhatsApp Image 2020-12-03 at 00.34.06.jpeg

yukarıdaki görsel ve başlıktan da belirttiğim gibi bu hatayı alıyorum kendi çapımda bir ramlere baktım MHZ olarak farklılar 2666 - 2444 sayı olarak farklı olabilir aklımda değil şu anda. Arkadaşımın dediğine göre yüksek olanın frekansını aşağıya çekebilirmişim biostan ancak biosta bende öyle bir ayar yok

benim bios eski örnek resim aşağıdaki

bios.png

son olarak ben bu yüksek rami 5 ay önce almışken bu hata son 2 aydır çıkıyor oyunlarda bu hatayı almazken masaüstünde yada herhangi bir programda dc gibi veya operada gezinirken bunla karşılaşıyorum

çözümünüzü fikrinizi bekliyorum teşekkürler.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Kardeşim öncelikle mhz farklı olan rami neden aldın? Daha büyük problemler yaratabilir. Anakartın hangisini destekliyorsa o takılır. Şimdi en son aldığını söküyorsun gidip uygun olan ile değişiyorsun. Uygun olanı da cpu-z programı aracılığı ile orda yazan mhz ve gecikme değerine göre (genelde 17 olur) bir tane satın alıp onu takıyorsun.
Ayrıca bu aldığın hata ekran kartı kaynaklı demedi deme.

GREY

[TechGuy]
Ekli dosyayı görüntüle 242169

yukarıdaki görsel ve başlıktan da belirttiğim gibi bu hatayı alıyorum kendi çapımda bir ramlere baktım MHZ olarak farklılar 2666 - 2444 sayı olarak farklı olabilir aklımda değil şu anda. Arkadaşımın dediğine göre yüksek olanın frekansını aşağıya çekebilirmişim biostan ancak biosta bende öyle bir ayar yok

benim bios eski örnek resim aşağıdaki

Ekli dosyayı görüntüle 242170

son olarak ben bu yüksek rami 5 ay önce almışken bu hata son 2 aydır çıkıyor oyunlarda bu hatayı almazken masaüstünde yada herhangi bir programda dc gibi veya operada gezinirken bunla karşılaşıyorum

çözümünüzü fikrinizi bekliyorum teşekkürler.
Bellek tanılama yapman lazım dostum. Bilgisayarı güvenli ağ modunda başlat ve yönetimsel araçlar içerisinde ki windows bellek tanılama programını çalıştır sorunun devam edip etmediğini gözlemle eğer sorun devam ederse bios pilini değiştir eğer sorun çözülmezse ramlerin değiştirmen gerekebilir ama gerek kalacağını sanmıyorum.

Ekleme: @uguraliy yorumun benide yanılttı bahsettiğim sorun memory management hatası için arkadaş "video memory management" hatası alıyor. Konuya dönünce tekrardan fark ettim.

Sorun çözümü için ekran kartı driverını ddu ile kaldırıp güncel driverı indirin ve windows güncellemelerini kontrol edin

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt